Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fura helyzet, van -e megoldás...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fura helyzet, van -e megoldás (? )

Figyelt kérdés

Szóval picit összegezve az egészet. Már egy jó ideje együtt vagyunk a párommal.

Volt már szünet is ( persze semmi értelme nem volt mert beszéltünk közben...).

Bár számomra eléggé egy töréspont volt, de azóta eltelt kb. 3 hónap és talán jobb de mégse.

Picit jobban kifejtve: Előtte inkább én futottam utána mintsem ő utánam, viszont mióta bennem " elpattant " valami azóta meg ő próbálkozik. Úgy érzem már nem is szeretem , nem is hiányzik ... Szinte "csak" vele vagyok. Nem vágyom közös dolgokra leginkább csak az egyedüllétre.

Ugyanakkor valamiért jó, hogy van nekem. Nincs szívem kidobni. Nem vagyok szerelmes. Nem érzem így jól magam de lépni se tudok.

Miért van ez, esetlegesen mi erre az olyan megoldás amikor nem esik nehezemre de mégis túl tudok lépni rajta ?



2016. nov. 21. 23:18
 1/3 anonim ***** válasza:
74%

Már nem szereted.Külön kell válni.Semmi értelme így párkapcsolatban lenni.Csak fel fog emészteni és őrlődni fogsz.

Ha gondolod, írj!

2016. nov. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Emberek ***** válasza:
Sajnos ez a legrosszabb eshetőség. Tipikus se veled se nélküled kapcsolat. Mikor annál fontosabb az illető neked, hogy kidobd, de mégsem érzel már úgy iránta mint régen. Sajnos tapasztalatból beszélek, mert én is voltam ilyen kapcsolatban, és én voltam aki képtelen voltam lépni. De ha akarsz beszélni róla írj nyugodtan!
2016. nov. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Nincs szívem kidobni. Nem vagyok szerelmes."


Ilyenkor becsapod őt, ha úgy teszel, mintha "sajnálatból" maradnál mellette.


Egyet mondok ami ebben az egész helyzetben illő, szerintem. Próbáld meg megtalálni a közös nevezőt. Kb. ez úgy jön ki, hogy eleinte csak a saját érzéseidre figyeltél, és vártad, hogy ő is vegye észre, most meg csak az övére, talán ő sem figyel rád, de az egész nem kiegyensúlyozott. Próbáld meg azt kialakítani egy kapcsolatban, hogy kölcsönösen figyeltek egymásra, senkinek sem kell senki után futnia.

Van aki örömét leli abban, ha futnak utána, valami önérzetét egyengeti ezzel. Ne ilyen légy, hanem próbáld a harmóniát megteremteni a kapcsolatban, egyszerre figyelj önmagadra és a másikra, és ő is szintúgy.

Sokan úgy vannak, hogy annyira ragaszkodnak egy kapcsolathoz, hogy önmagukhoz sem őszinték, pedig egyáltalán nem arról szól a kapcsolat, hogy valakit a markodban tartasz és akar téged. Vagy örömét leli abban, hogy te akarod őt. Inkább megértésre, egymásra hangolódásra törekedj, mert "rólatok" szól a kapcsolat, egy közös lényről, nem a te egyéni szeretetedről külön, sem az övéről.

2016. nov. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!