Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért gáz egy 17 éves fiúnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gáz egy 17 éves fiúnak egy 14 évessel járni?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok. Beszéltem egy fiúval aki eléggé bejött/bejön nekem. És 17 éves. Először elhitette velem, hogy lehet köztünk valami aztán mikor megtudta, hogy 14 vagyok elkezdte mondani h a velem korabeli lányok mennyire értetlenek, éretlenek meg gyerekesek. Nem azért mert egoista vagyok de pl. a lány osztálytársaimhoz képest elég érett vagyok... Ezért első sorban fiúk véleménye érdekelne engem. Nemértem h hogyha jól elbeszélgettem a sráccal még lehetett valami belőle mikor a korom kiderült meg nem... pedig csak 3 év. Miért van ez a fiúknál?

#fiú #lány #14 éves #17 éves #3 év különbség
2016. nov. 23. 05:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nem gáz,csak a legtobb 14 éves nembir sokaig kapcsolatban lenni és egyik pillanatról a másikra veget vetnek az egesznek mintha misem tortent volna,a fiúnak meg persze oszetori a szívét.
2016. nov. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Én is annyi vagyok mint te , nekem is volt egy 17 Éves barátom.A szakitás a távolság miatt következett be.Itt a fiú felőli felválalásról van szó. Ha a fiú a korod miatt nem akar együtt lenni veled, Akkor arról is lehet szó hogy a fiú már nemi életet él és olyannal nem akar össze jönni akinek még a havi baja se normálisan jön meg. Ha a srác felmerne válalni vagy éppen még nem élne nemi életet ,és azéert szeretne aki vagy már rég járnátok. ne fuss olyan vonat után am i elsőre nem vesz fel
2016. nov. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Fekudj le vele nyugodtan, a szex az jo, nemtudom mit kell itt izelni egyszer megtapasztalod aztan utana mar minden nap vagynal ra, ez csak egy kifogas a szexualis elet :)
2016. nov. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Na figyelj életem. Minden korunkbeli azt állítja hogy érettebb a koránál tehát hogyha mind érettebbek vagytok akkor egy agyi szintre kerültök megint. Semmi értelme nincs annak hogy ezt leírd mert bár nem ismerlek szinte biztos vagyok abban hogy nem vagy érettebb.
2017. máj. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Mi gáz ezen? Nem értelek! Ez tök normális!
2018. máj. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!