Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Itt van lassan a kánikula,...

Itt van lassan a kánikula, szeretnék strandra járni, június 22-én és július 21-én is lesz egy-egy fontos esemény amire szeretnék jól kinézni. De van egy kis problémám az evéssel. Mit gondolsz?

Figyelt kérdés

Nem szeretek enni, alig eszem valamit, ha még is általában pirítóst, mert az gyorsan kész van és menetközben bekapható. Esetleg gyümölcsöt tudnék még magamba erőszakolni.

De én nem szeretem a zsíros húsokat, se a soványakat. Nem szeretem a halat sem, csak a hekket, szezámmaggal, de abból is nagyon kevés amit megeszek. A tojást sem eszem.

Így néz ki egy napom: pirítós, kávé, alma, zöldséges rizs vagy tészta, kávé, és estére megint kávé.

A tornával nincs gondom, imádom Shaun T-t.

De az étkezésem megreformálását nem tudom hol kezdjem.

Nem kell sokat fogynom, mindössze 3-5 kg-ot. 59 kg vagyok most 162 cm és szeretnék 54 kg lenni.

Egyetlen egy ételt tudnék enni, a lecsot. De ezt nem készíthetek itthon, mert a férjem undorodik tőle, a szagától is öklendezik.

Mit tehetnék az evésemmel?


2013. jún. 2. 10:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Tehát majdhogynem vegetáriánusként kellene egészséges légy /fogyj?


Zöldséges ételeket készítesz s nem pirítóst meg rizst. Biztosan találnál több tucat zöldségétel receptet a lecsón kívül is. Eheted őket nyersen is, csak a rizst/kenyeret hanyagold ha fogyni szeretnél.

2013. jún. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én ezt mind tudom, de hiába ha nem tudom megenni. Tudom mit kellene ennem és tudom mit nem. De a fentieken kívül nem tudok mást megenni.
2013. jún. 2. 12:50
 3/6 anonim ***** válasza:

Azt írtad eszel zöldséges rizst és almát, ennél lecsót. Miért eszel mégis pirítóst meg rizst?


Amúgy, ha valami fontos nekünk akkor áldozatokat hozunk. És változtatunk a táplálkozásunkon is ha kell. Vagy nem hozunk áldozatot mert nem éri meg.

2013. jún. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Látom nem érted.

Nekem ez étel nem okoz örömöt, nem kívánok meg semmit, nem akarok enni semmit. Ezért eszek pirítóst vagy almát és kávét kávéval, mert ezek nekem nem ételek. Gyorsan készen vannak nem kell várni rájuk és nem kell törnöm a fejem, hogy na ma mit is egyek.

2013. jún. 2. 13:19
 5/6 anonim ***** válasza:

Érteni nem értelek, de objektív vagyok.

Ha nem akarsz ételt enni (pirítós, nekem sem lenne étel) akkor ne akarj olyan célt, mint fogyás vagy jó test.


Valamit valamiért elv.

2013. jún. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Te beteg vagy. Az étkezés önmagában élvezet, az ételkészítése úgyszintén. Mégis mit vársz ettől a kérdéstől? Mit lehet erre válaszolni? Koplalsz egész életben, értelmetlen ételeket erőltetsz le a torkodon, de nem akarsz változtatni semmin, és mégis fogyni akarsz. Ez így nem fog menni. Tanulj meg főzni és értékeld jobban az ételeket, aztán visszatérhetünk a fogyás témára is. Mellesleg ha így folytatod tovább, pár éven belül olyan betegségeid lesznek, hogy megsúgom a legkisebb problémád lesz a bikiniszezon.
2013. jún. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!