Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért nem merek ismerkedni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem merek ismerkedni?

Figyelt kérdés

Én mindig is egy társaság középpontja srác vagyok/voltam, jó nem mindig van/volt amikor csak leülök és pihenek vagy eszek vagy Gondolkozok ezen azon meg olyan is van hogy csak úgy hallgatok amit a többiek beszélnek, na mindegy az a lényeg hogy most akibe szerelmes vagyok nem merek odamenni hozzá, beszélgetni ilyenek, még akkor se ha a barátaival beszél. Lehet hogy ennek az az oka amúgy hogy régen kicsúfoltam valamiért ami megérintette őt és ezt meg is bántam nagyon de nagyon. Mert egyátalán nem félek úgy beszélni, csak vele. Soha senkibe nem voltam még ennyire szerelmes sőt soha nem voltam még szerelmes, de tetszett pár lány, odamentem beszélgetni, nem volt para, jól elvoltam, de akibe most szerelmes vagyok.... Lehet hogy tényleg az az oka hogy kicsúfoltam és félek hogy még mindig emlékszik? Ha nincs ott akkor is oda merek menni beszélni más lányokkal, amúgy leszűrtem hogy sok lánynak bejövök az osztályból, meg mondták páran hogy jóképű vagyok, hogy nincs még barátnőm.

Mitől van ez? Velem van a hiba?



2016. nov. 26. 23:47
 1/9 anonim ***** válasza:

Kezdetnek kérj tőle bocsánatot. Ha elfogadja, akkor már "csak" beszélgetni kell vele.

Nem tudom megmondani, hogy mit mondj, te látod a lányt, és te leszel éles helyzetben. De szerintem amint veszed a bátorságot a bocsánatkérésre, rá fogsz érezni, hogy hogyan kell beszélni vele, és mit.


Ha pedig nem is emlékszik a dolgokra, az még jobb, mert úgy akarva-akaratlanul is kedvesnek fog vélni.


Plusz a lányok szeretik, ha valaki meg meri mondani a dolgokat. Motiváljon ez, és sok sikert.

2016. nov. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
3 éve volt és mivan ha nem emlékszik? Hülyének tartana hogy az amire egyátalán nem emlékszik csak úgy vagtába felhozom?
2016. nov. 27. 00:16
 3/9 anonim ***** válasza:

Te vagy hülye, ha emiatt hülyének gondolnád magad.

Ha tényleg zavar, hogy lehet hogy megbántottad, akkor bocsánatot fogsz kérni. Nem azért mert hülye vagy, sem nem mert okos. Ezt kívánja a lelkiismereted. És ha ezt megteszed, az egy felemelő érzés. Belekezdhetsz valamibe, elindulsz a jó úton. És onnantól már csak rajtad fog múlni, hogy mi szegi a kedved.

2016. nov. 27. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hídv félre beszélgetni, és kezdd azzal hogy bocsánatot kérsz tőle, még ha azt is mondja hogy nem emlékszik, hidd el, emlékszik. A lányok ilyenek. Azután próbáld megbeszelni vele a mostani dolgokat hogy mi van vele meg ha van esetleg regi kozos emleketek idezd fel aztan aznap este próbálj többször beszállni abba a beszélgetésbe amiben ő is bennevan. Csak ne legyél túl feltűnő. Aztán remélhetőleg a dolgok jönnek maguktól.
2016. nov. 28. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az előző válaszoló vagyok, érdekelne hány évesek vagytok.
2016. nov. 28. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Hasonló témák: Minecraft 😂
2016. nov. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 tiborunk válasza:
Csatlakozom az előzőekhez, persze benned van a hiba! Beszélj vele, lehet hogy semmire sem emlékszik , még!!! rád sem, talán nem is érdekli egy kicsit sem miről is akarsz beszélni vele és lepattint, vagy mégis közel olyan "mélyérzésű" "agyalós" mint te és talán egymásra találtok! Mert ez egy szuper feminin vonás és sok nő kicsit sem feminin! Ha fejlődőképes vagy meg lehet ettől a görcstől is szabadulni, és érdemes is minél előbb szerintem!
2016. nov. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Oké kösz
2016. nov. 29. 23:53
 9/9 anonim ***** válasza:
Hatarozottsag, sztem mindenkiben van egykis gatlas ha odakell menni nekem pl h odamegyek es utana megis ma's fiuval beszelget na ettol ragodni kezdek. Lehet tejossz be neki es csak azert beszelget a tobiekkel h eszrevedd ;)
2016. dec. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!