Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A mai lányok az intelligens...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai lányok az intelligens vagy a bunkó fiúkra buknak? 16F

Figyelt kérdés
2016. dec. 1. 17:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Aki normális az intelligensre. Bár akkor is lehet egy fiú intelligens ha bunkó , de ha már így szétválasztod , akkor a normális lányok az intelligens fiúkat választják.
2016. dec. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 $pumika$ ***** válasza:
Egyértelműen az intelligensre, nem szeretem ha egy fiú bunkó, de azt se ha túl nyálas szval középút
2016. dec. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Itt nálunk a bunkokra buknak mert szerintük az menő és így gyorsan meg tudja fektetni....utána meg dobja a csajt aztán a csaj még csodálkozik....:/:(((
2016. dec. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Attól függ ;)

14/l

2016. dec. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én mint 15 éves egyertelmuen az intelligens jo humoru kedves fiukra bukok

Nemvzavar ha neha ugrat de a bunkosagot nem birom

2016. dec. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem valahol a kettő között van az ideál. Bírom, ha egy fiu intelligens, de azt nem, ha állandóan teszi az okosat, hogy már idegesít. Szeretem, ha egy fiu kicsit bunkó, néha visszaszól a tanárnak, vagy hulyul óra közben. De ha már túlságosan bunko, az mar nagyon gaz.
2016. dec. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Miért jó,ha hülyül az órán,vqgy ha visszaszól aa tanárnak,majd aztán 10 év múlva seperheti az utcákat,annyit elér azzal,hogy nem figyel
2016. dec. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
#7, te nagyon ostoba ember lehetsz. :D
2016. dec. 2. 16:08
 9/11 anonim ***** válasza:

Hát a válaszod alapján inkább te vagy ostoba :D


Másba nem tudtál belekötni,mivel tudod,hogy igazam van.

2016. dec. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Miért? Ha havonta egyszer hülyül a gyerek az.órán 30mp-ig azzal megalapozza a jövőjét és mehet sepregetni? Gondolkozz.
2016. dec. 6. 23:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!