Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért nem bízok a barátnőmben?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem bízok a barátnőmben? 18/F

Figyelt kérdés
3 hónapja járunk. Egy idősek vagyunk, szeretjük egymást, de valamikor olyan érzésem van mintha meg csalna vagy mintha lenne valakie rajtam kivül. Miért nem bizok benne, vagy van rá okom, hogy féltékeny legyek? Lányok, nektek mi a véleményetek? Köszönöm!

2016. dec. 1. 19:41
 1/5 anonim válasza:

Ha megkérdeznéd nagyon felmérgelődne? :/

szerintem nem lehet alaptalan ha ven egy olyan érzésed hogy megcsal. Kérdezd meg tőle finoman esetleg.

Vagy azt hogy mennyire szeret, mit szeret benned és miért szeret és figyeld meg milyen válaszokat ad.... ha nagyon szeret arra szerintem rájössz. :)

2016. dec. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ. Tudom, hogy nagyon szeret és már finoman meg kérdeztem, hogy meg tenné-e, meg hogy mennyire szeret, és azt mondta én vagyok neki az eggyetlen nem tenne velem ilyet és meg nagyon szeret, meg én is észre vettem, hogy mintha napról napra jobban szeretne,és amikor vele vagyok be is bizonyitja, csak akkor miért gondolom ezt vagy miért nem bízok meg benne?
2016. dec. 1. 20:00
 3/5 anonim ***** válasza:

Attól is függ hogy milyen a lány. Meg még sok mindentől. Pl hányszor találkoztok, mennyit vagytok együtt, mit csináltok, hogyan viselkedik, és ezekből meg lehet látni. Lehet hogy alaptalanul, de szerintem ha ezt érzed annak van valami indoka, vagy lehet ez egy előérzet. Ez kétesélyes.

Bocsi hogy kacifántos lett.

2016. dec. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Egy kicsit messze vagyunk egymastol, de nem annyira (50km), hetente 1-2x talalkozunk, de egész napra és felejthetetlen az az idő amit eggyütt töltünk. Eddig neki egy barátja volt, de az nem nem szerette a barátnőmet, és a barátnőm meg csalta, azt mondta velem nem tenné meg mert enni szeretetet még senkitől sem kapott, és hülye lenne el vesziteni engem, ezt mondta. Csak néha meg fordul a fejemben, hogy velem meg tenné ezt? Tudom, hogy nem de azért ritkán meg fordul a fejemben.
2016. dec. 1. 20:43
 5/5 anonim ***** válasza:
Jogosan fordult meg a fejedben :P
2016. dec. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!