Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért lehet hogy nem bízok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért lehet hogy nem bízok a barátnőmben? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

4 hónapja vagyunk együtt. nagyon szeretem,nem tett semmi olyat amiért kételkedhetnek benne,rendes,nem r*banc,pasija se volt előttem de valahogy még se tudok benne bízni.Sokszor érzem azt hogy más tetszik neki.

17/f. ő 17/l

Köszi a válaszokat.


2014. aug. 14. 14:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Nagyon feltekeny l er hetsz nem?
2014. aug. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ezt mi honnan a cefreszagú cicabajszából tudjuk? -.-"

Kérdezz meg egy pszichológust!

2014. aug. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
hát,2 barátnőm volt eddig,nem voltam nagyon féltékeny.
2014. aug. 14. 14:58
 4/7 anonim válasza:

"azt érzem más tetszik neki"- honnan érzed ezt?

fogalmazd meg mi a gond: az hogy, hogy másokat megnéz? Vagy úgy érzed mással kacérkodik?

2014. aug. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Az nem zavar hogy másokat megnéz,én is megnézek másokat.

van néhány fiú barátja,néha úgy látom hogy tetszik neki,mikor például beszél vele.Ő azt mondta nem,de hát ezt kimondaná meg hogy ugyan annyira bejön neki mint én.

2014. aug. 14. 16:07
 6/7 anonim válasza:
Ha veled van, veled tölti az idejét, neked mondja hogy szeret akkor miért gond ha esetleg tetszik is neki más. Neked is tetszik más csaj.
2014. aug. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Úgy nem tetszik más csaj hogy akarok tőle valamit,az nem zavar ha vkire mondja hogy jól néz ki,de ha valaki külsőleg is meg belsőleg is tetszik neki és többet érez mint barátságot ez zavarna.
2014. aug. 14. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!