Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan mondjam el a lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a lány barátomnak, hogy többet szeretnék tőle?

Figyelt kérdés

Nem is annyira barát... inkább csak haver... kb. 2 hete beszelek vele rendszeresen. Előre is köszi.

18/f



2016. dec. 7. 18:05
 1/8 anonim ***** válasza:

,,Figyelj! Tudod , én többet szeretnék tőled! ''

Verbális formában.


Neeem kell megköszönni ,szívesen segítek az embereknek.

8-) Cool.

2016. dec. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia. Úgy érzem hogy elég jóban vagyunk, és lehetne több köztünk mint barátság ;). Persze szóban
2016. dec. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Irigyellek titeket, bar csak az én fiú barim akarna ezt😄 amugy szerintem faggasd párkapcsolati témában, utána mond neki hogy megfogott téged és mi lenne ha megpróbálnátok együtt, ha fiú lennék ezt tenném 😉
2016. dec. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Uuu 3. bárcsak te lennél az a lány akire gondolok😄 sokkal könnyebb dolgom lenne😅 és köszönöm.
2016. dec. 8. 19:49
 5/8 anonim ***** válasza:
Hehe😄 es bárcsak te lennel az a fiú akit én neztem ki 😄😄 szupi lenne 😄 3.voltam😁
2016. dec. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az is jo ha szepen lassan tettekben nyilvanul meg hogy tobbet szeretnel :)

Nem kell nagyon ranyomulni, csak szepen lassan

Engem is jobban erdekelnek azok a fiuk, akik szavak helyett tettekkel fejezik ki a tetszesuket

2016. dec. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha mondjuk neten akarnád ezt neki elmondani.. Te tegyél felkiáltó jeleket mint az #1 meg ilyen ⏩ ;) ⏩ilyeneket:D

Amúgy élőben csak simán mondd neki

2016. dec. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Biapernys válasza:
Szerintem utalj rá pici jelekkel :)
2016. dec. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!