Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Rajtam kívül még van olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rajtam kívül még van olyan ronda fiú Komárom-Esztergom megyében, aki egy lánynak sem kell? Vagy én vagyok az egyetlen?

Figyelt kérdés
Kezdem már feladni az ismerkedést..... Egyszerűen egy lánynak sem vagyok az esete Komárom-Esztergom megyében, illetve a lakhelyemen, pedig próbálkozom, de mivel nincs semmilyen ismertségem, így facebook-on és különböző társkereső oldalakon próbálkozom.. Gondolom a külsőm miatt.. Már rengeteg lánytól megkaptam, hogy milyen kedves és aranyos vagyok, de csak barátként könyveltek el, mert nem voltam az esetük.... Egyszer még elő is fizettem egy társkereső oldalra, de szinte senki sem írt vissza, csak az, aki baráti célból szeretett volna ismerkedni... A külsőmmel az a probléma, hogy elállnak a füleim, valamint kisfiús arcom van... Ez tényleg ilyen nagy gond ebben a mai világban, hogy egy lány sem képes velem járni?.. Miért csak baráti célból akarnak megismerni? :/ 20/F

2016. dec. 9. 18:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Küldj egy képet magadról és megmondom én szerintem van-e esélyed a lányoknál vagy sem.
2016. dec. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Csak a szép lányokkal próbálkoztál?
2016. dec. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Átlagos lányoknál próbálkozom.... Sosem kezdeményezek olyan lánynál, aki szinte bármilyen srácot megkaphat, mert szóba sem állnának a velem, a másik meg az, hogy nem nagyon nézem a külsőt, csak annyira, hogy az adott lányban megfogjon valami.. Ez lehet bármi. Például a haja, szóval nincsenek nagy elvárásaim. Már volt, hogy olyan lánynál próbálkoztam, aki rengeteg fiú rondának tartott, de mégsem akart ismerkedni velem, mert nem tetszettem neki, ahogy senkinek sem. :/
2016. dec. 9. 18:51
 4/8 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, ha szépen megkérlek küldenél magadról egy képet?Mivel egy cipőben járunk és beszélgethetnénk, ha szeretnéd...
2016. dec. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én is hasonlóképp vagyok, szintén nem találtam magamnak a megyében. :c

Más megyében igen, de tudjuk, hogy az utazás nehézkes, főleg dél felé és nem biztos, hogy tartós a dolog..

Aranyos, kedves és mégse úgy néznek rám, mintha igaz lenne és lehetne is valami. :/

16/f

2016. dec. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Küldj egy képet! Biztos nem vagy olyan ronda, segíthetnék neked! :) 17/L
2016. dec. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A kérdést én írtam ki régebben, de még azóta sem volt senkim a kinézetem miatt... 20/F
2017. jan. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Hát most jelenleg énis így vagyok...
2018. máj. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!