Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 17 év korkülönbséggel működhet?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 év korkülönbséggel működhet?

Figyelt kérdés

Az egész úgy kezdődött, hogy ráírtam facebook-on. Rá kevesebb mint egy hónapra versenyen találkoztunk (ugyanaz a hobbink) és már akkor érződött, hogy tök jól elvagyunk. Áttette miattam a randiját amit aznapra szervezett:)

A második találkozás szintén egy hónapra rá megint versenyen volt. Megvolt minden, hülyéskedés, ölelés, közös kép...

És a 3. találkozás volt kevesebb mint egy hete. Volt egy "buli" ahova elhívtam (suli rendezte) és eljött. Tegyük hozzá több mint 50 km-re lakunk egymástól. Az egész olyan fura volt. Végig ölelgett és tisztára úgy viselkedtünk mint akik járnak. Másnap ezt a többiek megerősítették.

A lényeg viszont búcsúzásnál jött, egyszerűen megcsókoltam. És visszacsókolt.

Ezután elment.

Most mit gondoljak? Ha belevágunk működne? L/16 (ő 33)



2016. dec. 13. 18:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
71%
Ha egy 33 éves "frfi"-nek csak az megy hogy egy 16éves kislányt összszedjen az több mint szánalmas.
2016. dec. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
29%
Imádlak titeket hogy mindent tudtok mindenkiről❤
2016. dec. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
37%
Nekem volt 32 évesen 16 éves barátnőm. Abszolut müködött, a szüleinek sem volt semmi kifogása. Hogy ezzel a fickóval menni fog-e, azt nem tudom
2016. dec. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
37%
Igen. 33/F
2016. dec. 15. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

Lehet, hogy rendes a férfi, de 50%-ban az is benne van, hogy kihasználja.


Ezt itt teljesen ismeretlenül senki nem tudhatja.


A kettő közül - valóban - bármelyik lehet.


Lehet, hogy egy efebofilt fogott ki, de azt is borítékolhatjátok, hogy - akár - az egyik virágról rögtön húsz másik bibére ugráló korabeli fiú használná őt ki a fent említett férfivel szemben.


Ezt itt mi nem tudjuk eldönteni.

2017. jan. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Elárulná az a gyáva, hogy egy teljesen korrekt diplomatikus választ (melyben közérthetően ott áll, hogy BÁRMELYIK lehetőség fennállhat) mégis miért kellett lepontozni?
2017. jan. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!