Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Működhet 7év korkülönbséggel?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet 7év korkülönbséggel? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Van egy sràc, akit nagyon megszerettem és ő is engem. A csalàdjaink nagyon jól ismerik egymàst. Mi is szinte együtt nőttünk fel. Én 15 vagyok ő pedig 22. Sok időt töltünk együtt az utóbb időben. Sokat motivàl a tanulàsban és a sportban is. Olyanra soha nem kényszerìtene, amit nem akarok. Működhet kettőnk között a dolog?
2016. márc. 14. 20:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
6%
Felejtsd el!
2016. márc. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
74%
szerintem 7 év az még nem gázos. meg ha jól kijöttök akkor simán.
2016. márc. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ha tényleg jól kijöttök és jól érzitek magatokat egymás mellett akkor mi akadálya lenne? :) Ráadásul a két család is jól ismeri egymást, az sem hátrány ^^
2016. márc. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
56%
Fiatal vagy ahhoz, hogy 7 év korkülönbséggel fenn tudd tartani ezt a kapcsolatot.
2016. márc. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
52%

7 év korkülönbség ebben a korban sok. Ha neked normális kapcsolat kell, ne ennyivel idősebbet keress, ebből nem lesz tartós kapcsolat.

Ne érezd már magad ennyire nagy kislánynak, mert ez nevetséges :) Ha 22 évesen 15 éves szinten van valaki, az eléggé szégyen.

Te nem vagy normális. Mit szólna a két család, ha a két gyerekük összejönni ekkora korkülönbséggel? Ülnétek közösen és rettentő ciki lenne...

2016. márc. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Stark2000 ***** válasza:
Én is soknak tartom. Ha idősebbek lennétek (minimum 18 lennél, a csávó meg 25 mondjuk), úgy eltudom képzelni, de azt sem igazán. Ez attól is függ, a srác mennyire akar családot. 27 évesen már elképzelhető, hogy szeretne gyereket, te viszont 18 életéveddel még simán suliba is járhatsz, bulizhatnékod lehet. 15 vagy, a srác 22. 22 évesen is már valaki tervezhet hosszútávú kapcsolatot, később családdal is. Ha ezt ő így akarja, akkor nem sok eséllyel járna veled. Kérdezd meg tőle, hogyan tervez.. ha szeretne családot, akkor felejtsd el. Ha esetleg még nem vágyik ilyesmire, akkor meg próbáld meg. Sokat nem veszíthetsz vele. (Egyébként én személy szerint soknak tartom a érettség alapján a kort, hisz.. 22 évesen eléggé máshogy gondolkozik az ember, mint tizenéves fejjel.)
2016. márc. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

"szinte együtt nőttünk fel"

más kérdés, hogy ő már iskolába járt, amikor te még meg sem születtél...

2016. márc. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Ha nem probalod meg soha nem fogod megtudni.

Halgathatsz azokra akiknek ez egy matematikai müvelet. Vagy fekete vagy fehér. Kiélezik a dolgokat. Odáig elmennek, hogy nem egy adott esetre válaszolnak, hanem extremizálnak, általánositanak.

Pedig tisztában vannak avval, van olyan eset amikor ez sikeres lett. Ha egy sikerült akkor nem nem lehetetlen. Ha nem lehetetlen, sikerülhet neked is.

Csak azt tartom aggájosnak. Szóval ha a két család annyira jóban van, ha mégsem sikerül jól a kaocsolat, ez hogyan fog hatni rá.

2016. márc. 15. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
ja nyílván egy éretlen, csak a szexre hajtó 15 éves páwa sráccal jobban járna, kedves válaszolók...
2016. márc. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
Szerintem működhet, nem sok az a 7 év, és egy 15 éves lány már nem olyan éretlen, mint azt sokan gondolják.
2016. márc. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!