Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miert erzem ezt? Ossze vagyok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert erzem ezt? Ossze vagyok zavarodva! Szeretem is, meg nem is.

Figyelt kérdés
2014-ben egyutt voltam egy fiuval, szakitottunk es utana nem beszeltunk 1 evig. Mostanaban ujra elkesztunk beszelgetni, de csak mint baratok, o ujra 2 het utan szerelmet valott, hogy meg mindig szeret engem es sajnal mindent. Megkomolyodott. En erre nem tudtam mit mondani, mivel most perpillanat van parom, es amugy sem ereztem azt, amit regen iranta. Mikor a baratommal vagyok, nagyon boldog vagyok es elfelejtem ot, de viszont mikor egyedul a szobamba, neha eszembe jut. Most elkezdte eredekelni egy masik lany, latom neha az oldalan hogy nagyon jol elvannak. Velem mar nem is beszelget, es ez bant engem. Szomoru vagyok, es feltekeny kicsit. Ez miert van??? Nem jonnek ujra ossze vele, de azert bant. Lehet azert, mert az elso igaz szerelmem volt? Vagy mi lehet a baj?

2016. dec. 13. 22:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Biztos hogy amiatt mert az első szerelmed volt.

Az szokott lenni a legmélyebb.

2016. dec. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen.Az elsőt soha nem felejted el. És csak összezavart téged a megjelenésével és a vallomásával.
2016. dec. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!