Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan szerezzek pasit, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

L3 kérdése:

Hogyan szerezzek pasit, ha nem nézek ki jól?

Figyelt kérdés
2016. dec. 20. 17:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

#3 - nekem nem jön be Brad Pitt


Ja és törekedj arra, hogy jól nèzz ki, mert különben nem lesz senkid...

2016. dec. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, értem a humort. 13l vagyok.
2016. dec. 20. 18:52
 13/14 anonim ***** válasza:
13l ??????????? Visszavontam a válszomat neked nincs szükséged még most barátra szerintem... de a későbbikre nézve nézzél ki jól.. de ha nem változol meg addig( lehetetlen hogy ne válztozz) addig fogadd el hogy JELENLEG nem elonyos a kulsod és gondolj arra, hogy lesz ennél jobb is főleg ha teszel érte.😊😊
2016. dec. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
növeld az önbizalmad mosolyog sokat és fogad el ön magad és hidd el egy vicces aranyos kedves lányra csak tapadnak a srácok hacsak nem vagy idegesítő és büdös
2017. jan. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!