Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Haragudnátok a párotokra, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Haragudnátok a párotokra, ha BKV ellenőr lenne, bliccelésen kapna titeket és megbüntetne?

Figyelt kérdés
Aztán állandóan kérdezgetné, befizettétek-e már a büntetést?

2015. szept. 6. 15:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
:D kapna olyan büntetést, hogy azt megemlegetné
2015. szept. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Megba_sznád érte.
2015. szept. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem de a büntetést is befizetheti helyettem. :)
2015. szept. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem is ez a megoldás. Büntessen meg, mert az a dolga, de fizesse ki helyettem - végülis a párom -, ezzel munkáját is jól végezte, jó fej is volt, és meg is leckéztetett.
2015. szept. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem. Nevetnék, mert ez annyira abszurd, és lehetetlen szituáció, amit elképzelni sem tudok:) Ráadásul sohasem bliccelek. Nem fizetném be a büntetést egyébként. De azt hazudnám, hogy már befizettem:)
2015. szept. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Sunshinedoll ***** válasza:
42%
Nem lenne BKV ellenőr a párom. Ahogy rendőr vagy tűzoltóvagy katona se. Sorry. Ew.
2015. szept. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Eleve nem jönnék össze olyannal, aki a BKV-ellenőrök szellemi szintjén áll.
2015. szept. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
74%
Mi jogon haragudnék meg? Én blicceltem, ő meg a munkáját végzi.
2015. szept. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
74%
Teljesen korrekt. Én megszegtem egy alapvető szabályt. Miért állna nekem feljebb? Igaza van. Maximálisan.
2015. szept. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 aperitif ***** válasza:
90%
Nem haragudnék meg rá. Miért tenném? Ha bliccelek, akkor jogosan büntet meg. Ha elnézi, akkor korrupt, én meg a korrekt pasikat szeretem.
2015. szept. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!