Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nekem kéne kezdeményeznem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem kéne kezdeményeznem ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Nem rég szakítottam a barátnőmmel, és eléggé megviselt a dolog annak ellenére, hogy én küldtem el.


Azóta viszont megismertem egy lányt kb a szakítás után egy héttel, és egyáltalán nem tettem még túl magam a dolgokon tehát még beszélgettem a volt barátnővel is.

Megpróbáltam helyre hozni, de sajnos tényleg nem ment a dolog...


Nem is igazán tudtam komolyan venni így hirtelen ezt a másik lányt most annyi, hogy külsőre bejön.

Viszont ő hallott valakitől egy pletykát, hogy én még mindig az elsőt szeretem, és ő csak arra kell nekem...ezért elküldött.

Ez azért nem teljesen igaz, és mondtam neki, hogy azért megbeszélhetnénk a dolgokat mert nem vagyok az hülyítős típus.

Errő ő azt mondta, hogy "talán de nem most".


Viszont kicsit így már jobban érdekel ez a lány is....szóval nem tudom nekem kéne valamit csinálnom most? Várjak inkább amíg eldönti milegyen/lenyugszik?


2016. dec. 22. 10:55
 1/1 okosóra ***** válasza:
Figyu szerintem vagy megmondod neki hogy ez nem igaz es ha jartok jartok ha nem nem de te szeretni fogod vagy megmondod neki hogy ez nem igaz es mar csak ot szereted es hogy ismerjetek meg egymast
2016. dec. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!