Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ebben a helyzetben mit kene...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a helyzetben mit kene tennem?

Figyelt kérdés

Tobb mint 4 ev kapcsolat 14eves korunk ota, kisebb nagyobb veszekedesekkel, de sohasem szakitassal. Mindennel jobban szerettuk egymast, egy ido utan en mar csak azt ereztem h kotodok hozza es nem tudok elszakadni, o mindig azt mondta hogy ugyanugy szeret mint az elso nap. Sosem csaltunk vagy feltekenykedtunk, egy az erdeklodesi korunk egy suliba jarunk, ez sem okozott gondot soha.


Kb 1 honapja bejelentette h tartsunk 1 het szunetet (szex, megbeszelt tali, megbeszelt program nincs) ez nem volt uj neha csinaltunk ilyet es olyankor szunet vegere meg mar annyira hianyoztunk egymasnak hogy na....


Szunet vegen feljott es bejelentette hogy nem akar visszajonni hozzam, baratnak teljesen jo lenne ha megmaradnank, en kisirtam hogy maradjon a szunet allapota, annyit hozzateve hogy semmi testi kapcsolat vagy szexualis utalas a masik fele csak beszelgetes (legjobb barat konkretan). Borzasztoan szenvedek, 2 het telt el minden hetvegen gatya reszeg vagyok, barataim nem tudjak kitolteni az urt, abban remenykedek hogy egy hosszabb szunet 1-3 honap alatt m3gint hianyozni fogok neki 3s visszajon.

Mar annyira tartoztatom magam hogy ne irjak meg ne hivjam fel minden fel oraban hogy a pulzusom 120 minden pillanatban. Par napja megkerdeztem hogy szerinte van ertelme igy a tovabbiakban, azt mondta nagyon nem szeretne ha elszakadnank teljesen, o meg varja hogy visszajojjon neki az erzes.


Van erre esely?

Ha nincs mihez kezdjek?


Komolyan meghalok bazzz


2016. nov. 17. 21:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen vagy várj nem, inkább erős talán.
2016. nov. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném, hogy sokat segít, ha leiszod magad. És szerintem beszéljétek meg. Hogyha már nem érzi azt, mint régen, az nem fog visszajönni, ha nem csináltok semmit együtt. Egyik barátommal is volt ilyen. Elhidegült a kapcsolatul, de aztán pár éjszakát végig dumáltak, és még mindig együtt vannak.

Hogyha azt mondja, hogy nem szeretné folytatni, akkor keress mást. Nem könnyű, de muszáj.

2016. nov. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szegénykém, hasonló pulzussal élek mostanában én is.

Néha kell egy kis szünet, szerintem újra együtt lesztek ne aggódj, láthatóan magot képeztek.

De ettől függetlenül, ezentúl mikor együtt vagytok ne legyetek annyit együtt, gondolom túl sok a közös időtöltés, ez még a legmélyebb szerelmeket is kikezdheti.

Már az írásodból látszik, hogy ti olyan pár vagytok akik legalább heti 4 napot együtt vannak, főleg ez a sulis dolog is.

Adjatok egymásnak teret, nem akarok bölcselkedni, de tényleg érezhető az írásodból.

Beszélj vele, csókold meg újra aztán rendezzétek a sorokat :)

2016. nov. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom nagyon a valaszokat, latom elteroek a velrmenyek, annyit hozza tennek hogy a fiu vagyok, tehat igy igazabol meg nehezebb megkozelitenem, mivel ugymond "zaklatnam" ha esetleg csak ugy odamennek hozza es megcsokolnam. Mindenkeppen tervezek egy hosszabb beszelgetest ami lehetoleg nem csak olelessel vegzodik, de meg egy picit varok. Hetvegen lesz egy buli ahol mind a kettonket meghivott egy kozos ismeros, mindketten a legjobb baratunkkal megyunk, ott eloszor is kivancsi vagyok lenne e kedve velem tancolni vagy egy kicsit komolyabban beszelgetni. Ha ott sem tortenik semmi nem hiszem hogy lepek, meg 1 hetet mindenkeppen varok+ megprobalom turtoztetni magam ivas teren.
2016. nov. 17. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!