Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A féltékenységre van megoldás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A féltékenységre van megoldás?

Figyelt kérdés
Fél éve vagyok együtt a barátommal szeretem, imádom és félreértés ne essék bízok benne. Nem vagyok azon a szinten, hogy ha nem tudunk találkozni valami miatt óránként hívogatom h kivel van vagy mit csinál. Pedig gyakran előfordul,h csak este találkozunk vagy napok kimaradnak. Ezzel nem is lenne baj csak inkább, hogy a régebbi kapcsolataimba akit nagyon szerettem vagy tényleg komolyabban gondoltam vele a dolgot kiderült, h megcsalt és így egy időre elvesztettem a bizalmamat a fiukkal kapcsolatba. Hiába mondom a páromnak h próbáljon megérteni, ő ezt át is érzi, de mégis félek, hogy emiatt fog tönkremenni a kapcsolatunk:(
2009. máj. 21. 22:44
 1/6 anonim ***** válasza:
ugyanebbe a helyzetbe vagyok! tanácsolták nekem, hogy mégis próbáljak bízni, mert ez rámehet a kapcsolatunkra és megőrülök a végén...
2009. máj. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
kár, h nincs kint a mail címed, elbeszélgetnék veled erről msnen
2009. máj. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

én bízok a páromba mert tudom, h nem csalna meg vagy ha meg is tenné akkor elmondaná..de nem tehetek róla félek:S

2. válaszoló miért is akarsz elbeszélgetni?:O

2009. máj. 21. 22:54
 4/6 anonim ***** válasza:
első vagyok meg a 2. most már a 3. is, szal ugyanebbe a szituba vagyok és hátha kiötlünk vmit, meg érdekel ki h lát ilyenkor dolgokat 20/l
2009. máj. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
csamikagu@windowslive.com ezen vegyél fel utána majd megadom az igazit:D
2009. máj. 21. 23:09
 6/6 anonim ***** válasza:
47%
Headshoot esszencia
2009. máj. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!