Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok! Ti mit szólnátok ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti mit szólnátok ha az évfolyamon lévő egyik srác csak úgy ephívna téged valahova? Minek örülnétek, hova hívjon el titeket egy srác? 14/F

Figyelt kérdés

Trollok kíméljenek köszönöm


Most van egy lány az évfolyamon aki látásra nekem nagyon bejön.Barátnőitől megtudtam h nincs fiúja úgyhogy elszerrtném hívni valahova hogy jobban megismerjem.Hova hívjam el ami olyan szolidabb és nem az a halálromantikus?


Előre is köszi :)



2017. jan. 4. 22:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Hm, szóval nem halálromantikus...

Ha szerettek fázni (:D) és mondjuk nem faluban laktok, akkor a belvárosban egy séta irtó jó, és ha nem sötétedéskor mentek, annyira "romi" sem lesz:D

Ha nem, akkor mehettek bevásárlóközpontba (errefelé pld. ahogy megyünk ki a parkolóhoz, a legfelső szinten már alig vannak emberek és jól el lehet beszélgetni de akkor sem néznek furcsán, ha hosszabb öleléseket tartunk:D), könyvtárba, teázni (vagy ez már túl romantikus?:D), esetleg moziba egy vígjátékra?:D

2017. jan. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Esetleg haszeret korcsolyázni akkor nennyetek el. Vagyis csak akkor ha van valami befagyott tó a közeleben. Vagy egy sétára természetben. Esetleg vásárolni. Én nem nagyon értek ehhez bár lány vagyok. Az osztálytársaim a játszótéren szoktak találkozgatni.
2017. jan. 5. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!