Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nektek mi a véleményetek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi a véleményetek erről? Tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés

Arról van szó,hogy fél éve van meg a barátnőm. Vidéki voltam,felkerültem Budapestre Egyetemre. És a facen megismerkedtem egy lánnyal,aki a szakra jár. 1 hónappal totál egymásba estünk, 2x találkoztunk. És össze is jöttünk. 2 hónappal később kiderült h mikor elkezdtünk beszélgetni 1 hónapja sem telt el,hogy kidobta az exét,akivel másfél évig volt együtt. És a cuccai még meg voltak. Pár társas,közös képeket megtartotta,de nem csak vele hanem mindnekivel,mert emlékeket gyűjt. Elmondta,hogy hónapokig csak szánalomból volt a sráccal,és nagyon rossz volt neki vele. Aztán pár hónapja kibukott,elkezdett sírni,hogy néha visszatér álmában a srác,és nem hagyja békén,mindenhol ott van,és nagyon sok minden rá emlékezteti. Mondtam neki,hogy tüntesse el a cuccait,a képeket,és törölje le a közös ismerősöket,akivel nem beszél,hogy ne lásson róla képeket. Megígérte,és azóta sem történt semmi. Mert nincs ideje. Aztán kiderült,hogy az egyik legjobb barátnője még azon a nyáron kavart a sráccal,és le is feküdt vele. Nagyon kiakadt,napokra eltűnt,nem is foglalkozott velem,elhordta mindennek a csajt. Ezek után pedig elkezdett eltávolodni tőlem. Alig írt, bunkó volt, és elmondta,már nem úgy érez mint az elején,és nem tudja kell-e most neki kapcsolat. Pár nappal később közös megegyezéssel szakítottunk. Ez karácsony előtt volt. És láttam,hogy felvette a srácot facen,instagramon is bekövették egymást,persze borzasztóan szarul esett. Most azonban 2 napja találkoztunk,hogy visszacseréljük a cuccainkat, lakáskulcs,ruhák stb. Könnyes szemmel szállt le a buszról,megölelt és nem akart elengedni,szorított. Beültünk 1 kávézóba, és elmondta,hogy mi történt. Nem tudja elfelejteni a srácot,de már egyáltalán nem vágyik rá,és nem mint pár,de mint ember hiányzik neki,sajnálja mert szegények,szülei alkeszek. Elsírta magát,és szorította a kezem. Elmondtam,hogy sajnálom,hogy így alakult,viszont ez után nem nagyon kéne beszélnünk,mert bármennyire jól kijövünk, ha talál másik srácot nem örül neki,ha velem beszélget. Aztán sírva rám néz,hogy de neki nem kell senki más,és továbbra is úgy érzi,hogy nem nálam jobbat nem talál,és sajnálja,hogy el..cseszte. És nagyon szeret,de idő kell neki most,hogy egyenesbe hozza magát érzelmileg,és azt szeretné,hogy később megpróbáljuk ezt a dolgot újraépíteni.

Most nem beszélünk,viszont ő általánosan beszélget a sráccal,rólam is elmondott neki mindent.


Nagyon nagyon szeretem ezt a kis dögöt, és tényleg nem szeretném elengedni,de amíg ez a mocsok exe képben van,egy ujjal nem nyúlok hozzá,mert elvárom,hogy az egyetlen legyek számára.


Szerintetek mit kéne tennem?

Nehéz eset a csaj,de szeretem.


19F 19L


2017. jan. 6. 16:07
 1/7 A kérdező kommentje:

És én úgy gondolom,hogy amiket elmondott nem létezik,hogy vágyik erre a srácra,utált hozzá átmenni,utálta a szexet is vele,igénytelen volt,buta is.


Ha tényleg ő kell neki akkor lenevetem róla a nadrágot.

2017. jan. 6. 16:18
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem adj neki időt és várd meg. A leírtak alapján tényleg szeret téged.

Kicsit szenvedős és hosszú út lesz, de hidd el a végén boldog leszel.

2017. jan. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Addig foglalkozom magammal!
2017. jan. 6. 16:45
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem várj rá. Úgy tűnik tényleg szeret téged, és ha így van megéri rá várni.
2017. jan. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Viszont most hogy írt az exének,felkavarta azt is,a srác még érez iránta,és most egy káoszt érez a fejében...
2017. jan. 6. 17:47
 6/7 anonim ***** válasza:
Várj egy kicsit míg kitisztulnak a fejében a dolgok, azért örökké nem fog megmaradni ez a katyvasz. De azért ne végtelenségig várj rá mert hiába szeret rettentően szar érzés mikor más is képben van melletted. Én azért drukkolok nektek :)
2017. jan. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Várd meg míg rendeződnek a dolgok érzelmileg, mert most lehet h szar de boldog lesz a végkifejlet.
2017. jan. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!