Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok erről a helyzetr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről a helyzetről? Teljesen tanácstalan vagyok (egy 3. személy)

Figyelt kérdés

Van egy több mint 3 éves kapcsolatom, ami tökéletes volt, de az utóbbi hónapokban az én részemről megváltoztak a dolgok. Nem a fiúval van a probléma, ő mindent megad nekem, szeret, egyedül velem. Már hónapok óta nem kívánom, nem élvezem igazán vele a szexet, összebújásokat, semmit, kifelé kacsintgatok a kapcsolatból....

2 hete megismertem egy srácot, azóta teljesen megváltozott minden. Csak rá gondolok, alig várom, hogy beszéljünk, volt egy csók is köztünk, ami hihetetlen jó volt. Egy hullámhosszon vagyunk, csak úgy repül az idő ha beszélgetünk,a kémia nagyon megvan, és valahogy kezdünk egymás iránt érezni valamit.

Ahogy megöleljük egymást, ahogy egymás szemébe nézünk...megszűnik minden, ilyen még nem volt velem


Mit gondoltok mit kellene tennem? Napok óta már csak őrlődöm ezen, hogy mi lenne a jó.

A barátomat még szeretem valamennyire, de nem akarom, hogy csak megszokásból és sajnálatból legyek vele, (Sajnos nagyon empatikus ember vagyok, ezért nehezebb ez nekem), viszont a másik férfira pedig hihetetlenül vágyom, hogy lássuk egymást, beszélgessünk, bármit csináljunk.


Voltatok már hasonló helyzetben? Mi ebből a helyes kiút?


Köszönöm

23L


2016. szept. 2. 11:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

szerintem egy hazugságban élsz, egy olyan kapcsolatban amiből ki kéne lépned, ez fix.

Aztán ismerkedni a másikkal.


tátámm ilyen egyszerű

2016. szept. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk ha már nem kívánod a barátod (és meg sem próbáltál javítani a kapcsolaton, hanem rögtön kifelé kezdtél kacsintgatni), lehetne benned egy olyan minimális egyenesség, hogy a mostani srácot nem veszed palira és szakítasz vele.

Egyébként meg, mivel látszik rajtad, hogy nem megoldást keresel és próbálsz őszintén beszélgetni, hogy javítsatok a kapcsolaton, hanem egyből más karjába vándorolsz (nem mondom, hogy az ilyet minek szokták nevezni, szerintem te is tudod, mi vagy...) az a gond, hogy a következő sráccal is ez lesz: amint ráunsz, ugrasz más ölébe.

A saját hozzáállásodon kell változtatni, mert ebből az a kiút, nem pedig az, hogy ördögi kör szerűen újabb palik nyakába veted magad, miközben még párkapcsolatban vagy valakivel. Bár ezt nem nevezném párkapcsolatnak, amit művelsz.


21/L

2016. szept. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

2/2

Azért azt szögezzük le, hogy egyáltalán nem vagyok könnyűvérű, a kapcsolatunk alatt még soha senkinek nem engedtem ennyit, mint ennek a fiúnak. Neki is nemtudom miért, vonzódunk egymáshoz, van benne valami, ami kell nekem.

Egyébként a barátom mindenről tud, ami köztünk volt, őszintén elmondtam neki, mert bűntudatom volt, és ez a minimum ami jár, úgyhogy nemkell egy buta csitrinek nézni, aki félred*g, mert az nem nálam kezdődik.

2016. szept. 2. 12:04
 4/17 anonim ***** válasza:

Ne vard itt a megerösitest, hiszen magadban mar eldöntötted.

Miert gondolod, hogy baratoddal megvaltoznanak a dolgok, föleg, ha az ö igyekezete ellenere nem erzel ugy (talan nem is ereztel eddig, ahogy irtad), ahogyan ez egy szerelmi parkapcsolatban kivanatos lenne. Erröl nem tehetsz es ezert nem is hibaztathat senki. Arrol viszont mar igen, hogyan kezeled a helyzetet. Ne rabold a magad es jelenlegi parod idejet. Most meg tisztan elbucsuzhattok. Meg nincs gyermek, nincs oriasi felelöseg vagy megtett eskü az idök vegezeteig...


Az, hogy "felrecsokoltal" mar kicsit gaz, de ha ez ebresztett fel, akkor legyen. Ugy gondolom, hogy mindig is bannad, ha nem halgatsz most az erzelmeidre. Meg akkor is, ha esetleg megsem bizonyul meltonak a masik srac. Mert mindvegig azon ragodnal, hogy mi lehetett volna. Es ezzel az elkepzelt ideallal, ugy latom, sosem fog tudni felerni az a kapcsolat, amiböl mar igazabol egy ideje ki szeretnel lepni. Valoszinüleg a fejedhez fogjak vagni, de vegül nem hinnem, hogy a masik srac az oka ennek. Öszinten mond el parodnak, hogy mennyire sajnalod, hogy igyekezete ellenere erzelmileg nem azt erzed, amit ö.


Sok sikert kivanok es örülnek, ha par mondatban leirod, hogyan alakultak a dolgok.

2016. szept. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Amit te csinálsz, az nálam már félrelépés. Valaki máshoz vonzódsz, belezúgtál, csókolóztatok, találkozgattok, stb.

Nem ott kezdődik a megcsalás, hogy a farkát berakta.


Ha a pasid ezt tudja, és még nem vágott ki, akkor nagyon-nagyon szerethet téged. Más ezért már a nyakadat kitekerte volna, (pl. az én párom is), és onnantól is meg is oldódna, hogy mi lesz, mert ő szakít veled.

Szóval a helyedben kétszer meggondolnám, hogy egy ilyen pasit elengedjek, mert még egy ilyet nem fogsz találni!


Ahogy más is írta, teljesen normális, ha 3 év után nem azt érzed, mint az első három hétben. A lángoló szerelem mindig el fog múlni.

A gond az, hogy nem is kívánod, meg nem is szereted, már csak sajnálod. Szakítás helyett meg kifelé kacsintgatsz. Az ilyenre mondják, hogy olyan, mint a majom: akkor engedi el az előző ágat (pasit), ha már biztosan fogja a következőt.

Fájna, ha két kapcsolat között lennél? Ha épp nem lenne senkid? Mert azt ugye tudod, hogy ez nem egészséges egy felnőtt embernél. Semmi bajod nem lesz, ha szakítasz valakivel, és kicsit szingli leszel. Ettől nem leszel kevesebb.


A másik pasiról annyit, hogy ha tudja, hogy barátod van, és így karolgat meg csókolózik veled, akkor hosszú távra ne tervezz vele. Nem akar tőled semmi komolyat, csak szexet. Ha nem így lenne, már oltogatna az első perctől, hogy szakíts, tedd ki a pasid, és legyél vele. De ahogy elnézem, neki nem gond, ha csak a második. A te érzéseidet vetíted ki rá is. Ez elég nagy po.fára eséshez szokott vezetni.


A helyedben a rossz kapcsolatból kilépnék. Minek benne maradni?!

Aztán ha a másikkal alakul valami, hát alakul. Ha nem, akkor meg nem. Jön másik. Addig is élvezném, hogy szingli vagyok, és nem kell alkalmazkodni senkihez.

2016. szept. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
3.:mentegetheted magad, de le sem írtam, milyen kifejezésre gondolok, mégis rögtön tudtad, szóval azért a szíved mélyén te is tudod az igazságot, hiába hazudsz magadnak.
2016. szept. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Ezt annyira nem tudom megérteni. Van egy kapcsolatod, de már hónapok óta érzed, hogy nem jó. Viszont nem lépsz ki. Aztán megismersz valakit, megcsalod vele a barátodat, de még mindig nem lépsz ki.

Miért ilyen nehéz őszintének lenni mind magaddal, mind pedig -- és ez a fontosabb -- azzal a személlyel, akivel három éve együtt vagy?

Konkrétan mi a kérdésed?

2016. szept. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Kavalier nevű felhasználó


Végre valaki, aki megérti az én helyzetemet is. Köszönöm.

Hihetetlen nehéz ez, mert az emberek folyamatosan csak engem támadnak, pedig az érzéseiről senki nem tehet. Nem tehetek róla, hogy azt érzek iránta amit, ami kezd kölcsönös lenni.

Teljesen igazad van.

Köszönöm szépen a megértésed, igyekszem úgy megoldani ezt a helyzetet, hogy nagyon senki se sérüljön benne.

2016. szept. 2. 12:31
 9/17 anonim ***** válasza:
Az erzeseirol senki nem tehet, arrol viszont tehetsz, ha meg is csalod a parodat. Azert meg ne haragudj, nem tapsollak meg, hogy 3 ev alatt csak ennek a sracnak engedtel barmit is. Tudod, az lenne a termeszetes, hogy a parodon kivul senkinek semmit... de aki eleve igy gondolkozik annak hiaba magyarazom. Remelem, szerencsetlen kovetkezo srac tisztaban van vele mit kap csomagban veled. Azt meg hogy mit kell tenned pontosan tudod de egyszeruen gyava vagy hozza (empatiara meg ilyesmire nem fogd, az egyaltalan nem ide tartozo fogalom, hiaba akarod vele magyarazni a gyava donteskeptelensegedet, mikozben mas pasikkal smarolgatsz).
2016. szept. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ne várd, hogy bárki sajnáljon. Ez itt a nyolcmilliomodik olyan kérdés, hogy rendes ember a barátom, meg szeretem, de nem jó. Hát akkor lépj ki belőle, pont. Akit itt sajnálni kell az egyedül a barátod, hiszen már megcsaltad, másrészről ő szeret te meg le se szarod. Lehet szépíteni ez van. Fuss a harmadikhoz, 2 év múlva a negyedikhez, 4 év múlva az ötödikhez. :)
2016. szept. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!