Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nagyon elegem van, tanácstalan...

Nagyon elegem van, tanácstalan vagyok. Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Vasárnap volt a kislányom 3-ik születésnapja.Úgy volt hogyha itthon megünnepeltük akkor megyünk le anyósomhoz.

A párom bátyának a felesége megszült múlt hét szerdán és vasárnap pont lementek.Akkor már az volt hogy ne menjünk le mert ott lesz a család.Ők ott ebédeltek,mi meg ugye itthon maradtunk.Engem nagyon zavar ez a kivételezés,mert nekik egyből ugrik de minket le szar.A párommal ezért elég sokat veszekedünk.Megígértük hogy többet nem hánytorgatjuk fel próbálom elfogadni.De egyszerűen képtelen vagyok.Mitől jobbak ők mint az én kicsikém?

Nem tudom már hogy mit csináljak,hogy viszonyuljak a páromhoz ez miatt?A prom pedig iszonyatosan elfogult az anyjával szemben.Mondtam már neki hogy beszéljen az anyjával,de hát ő erre azt felelte hogy ő nem fogja megbántani az anyját.ha ez tovább így folytatódik és semmibe vesznek akkor nem fog sokáig húzódni a kapcsoltunk.Mit tehetnék hogy változzon a helyzet?

Így is anyósom ki vett 1 hét szabit hogy tudjon a gyerekekre vigyázni hogy a sógornőmék mennek Miskolcra intézni a dolgaikat.Értünk meg nem tesz semmit sem.


2013. szept. 4. 20:50
1 2 3 4 5 6 7
 1/68 anonim ***** válasza:
93%
Túlreagálod. Tán' csak előrébbvaló az újszülött unokát megnézni, mint a háromévesnek bulit csapni. Az ünneplés ráér később, nehogy elvárd, hogy emiatt 1 hétig ne lássák a kisbabát.
2013. szept. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/68 anonim ***** válasza:
87%
H@lyeségeken problémázol!
2013. szept. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/68 anonim válasza:
93%
Nem értelek.Képes lennél otthagyni a párodat,akivel mellesleg közös gyereketek van,mert az anyja egy hétig vigyáz a kicsire?Nagyon,de nagyon túlreagálod.
2013. szept. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/68 A kérdező kommentje:
De mikor még nem volt az újszülött kölyök akkor is leszart minket.Szóval ez nem most kezdődött.
2013. szept. 4. 21:01
 5/68 anonim ***** válasza:
96%
"újszülött kölyök". Mégis mit vársz másoktól, ha te így beszélsz egy kisbabáról?
2013. szept. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/68 A kérdező kommentje:
Előttük tudod jó pofizni kell nehogy megsértődjenek.de azért már csak ki mondhatom a véleményem!
2013. szept. 4. 21:04
 7/68 anonim ***** válasza:
88%

Te mégis hogy a fenébe beszélsz a gyereked unokatestvéréről? Eszednél vagy?


Nem értem, attól hogy a sógornőd szült és vasárnap ők is ünnepeltek, miért ne ünnepelhettétek volna együtt a kislányod 3. szülinapját is. Nagyon szép, többszörös családi ünnep lehetett volna...


Vagy te azt nem bírod elfogadni, hogy egy családon belül más is létezik rajtad kívül? Nem "jobbak" basszus, csak őket IS szeretik, ennyi!


Itt nem a párodnak kell beszélnie az anyjával, hanem neked kell tükörbe nézned, hogy mégis mekkora bunkó vagy és milyen hülyeségeken hisztériázol.

2013. szept. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/68 A kérdező kommentje:

Igen meglehetett volna együtt is ünnepelni.De anyósom mondta hogy ne menjünk le mert jön a család.Szóval én sem meg a gyerkeem sem tartozik a család közé.Ezek szerint.

Ez nem kivételezés???

2013. szept. 4. 21:07
 9/68 anonim ***** válasza:
54%
Nyilván veled van a baj, ha rajtad kívül mindenki úgy látja, hogy te hisztized túl. Nem?
2013. szept. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/68 anonim ***** válasza:
92%

...újszülött kölyök??? Nem csak ostoba, bunkó is vagy kérdező!

2-es voltam

2013. szept. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!