Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek ha nem tudok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nem tudok feldolgozni egy szakítást?

Figyelt kérdés

Még a gyanú is felmerült hogy terhes vagyok,de az exem nem érdekli,azt mondta ne keressem ha megtudom hogy terhes vagyok e,akkor se...

19/L



2017. jan. 6. 21:02
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
Mennyi ideig tartott a kapcsolat?
2017. jan. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
mennyi idős ez a gyökérgyerek?...mocskos kis féreg lehet, bár nem tudom miért szakítottatok, mi volt a baj?
2017. jan. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
32%

Talán ne a hűtődbe tedd, mert ott aztán mindent alaposan belülről szétrohaszt egy időután.

Hütő = az egész lényed

Dobd ki és megvan oldva, nem értem mi a gond, miért szakítottak, ha megcsalt, akkor még könnyebb dolgod is van, habár némileg nehezebb is, mert megcsalt, de a szakításra nézve jobb, mert tudod azt mondani, dehát megcsalt, nem érdemel meg és ezzel vígasztalhatod magadat.

2017. jan. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
48%

Mi nem tudjuk a szakítás okát. De ha egy tapló gyökér ne törődj vele.

És ha terhes vagy eszedbe se jusson elvetetni a gyereket. Hallod?

Igaz én abszolút abortuszellenes vagyok.Lehet te nem. De akkor is gondold át jól.

2017. jan. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Keres másik pasit es egybol elfelejted :)
2017. jan. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!