Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ex nem tudja feldolgozni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ex nem tudja feldolgozni a szakítást és havonta zaklat, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van itt olyan, akinek a gyomra szintén összeugrik, ha megcsörren a telefon, mert azt hiszi, hogy az exe zaklatja megint? Miért érdemlem azt, hogy én szenvedjek, mert vki nem képes megérteni, hogy nem akarok vele beszélni?! Azt is mondtam neki, hogy voltam mással azóta, de nem hiszi el, pedig igaz. Letiltottam, de mindig elér vhogy.

Köszi a válaszokat.


2016. dec. 5. 15:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
24%
Miért nem jelented fel zaklatásért? Ne legyetek már ennyire szerencsétlenek.
2016. dec. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Én megértelek, voltam ilyen helyzetben, sajnos ennél sokkal durvábban nyomta a drága exem. Sajnos nem tudsz mit tenni, minthogy következetesen kerülsz vele minden kontaktot, semmire sem válaszolsz vagy reagálsz, amíg fel nem fogja és meg nem unja.. De ez eltarthat egy jó darabig sajnos. Esetleg megkérhetsz 1-2 havert, hogy beszélgessenek el vele erről, talán nála használni fog.. mondanám a rendőrséget, de tapasztalataim szerint nem túl segítőkészek ilyen helyzetben.
2016. dec. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Külföldi a srác, ami szerencse ebbõl a szempontból.

Ami gáz, hogy tudja az összes családtagom számát, én b.rom. Néha őket is megtalálja.

A rendőrség csak akkor tesz valamit, ha kismilliószor hív, üzen stb.

2016. dec. 5. 15:41
 4/18 A kérdező kommentje:
Köszi #2, megnyugtatásnak most ennyi is elég.
2016. dec. 5. 15:43
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

"A rendőrség csak akkor tesz valamit, ha kismilliószor hív, üzen stb." - Akkor sem feltétlenül..


Az exem napi kb 120 smst írt, folyamatosan hívogatott éjjel-nappal (tiltás után új telefonszámról, meg kellett változtatnom a számom 3x is, mert mindig kiderítette), emaileket írt (magán és cégesre egyaránt), facebookon újabb és újabb fiókokról keresett. Ezek az üzenetek felváltva arról szóltak, hogy mennyire szeret és mennyiere vissza akar kapni és hogy mekora szemétláda rühes k..rva stb stb vagyok hogy elhagytam és meg fog ölni, ha meglát. Aztán tovább eszkalálódott a dolog, követett a munkahelyemre, az albérletemhez járt éjjelente, ha bejutott valahogy a házba, hajnalig csapta az ajtót, hetente többször, nem egyszer hívták rá a szomszédok a rendőröket, el kellett végül költöznöm, amikor jelentették a közös képviselőnek a dolgot.

Aztán a szüleimhez ment balhézni részegen, betörte az ablakot, amikor nem akarták neki elárulni az új címem. Ja, és akárhányszor sikerült elkapnia az utcán/ház előtt/munkahelyemnél, felváltva ordított és könyörgött, többször megrángatott és megütött, nem volt egyedi eset, hogy monoklival járkáltam. Ez tartott több, mint két évig, amíg elég messzire nem költöztem ahhoz, hogy ne tudjon megtalálni.


A rendőrségen minden egyes alkalommal elhajtottak, hiába mutattam az üzeneteket, hívásokat.. 3 próbálkozás után feladtam. Persze lehet, hogy csak én fogtam ki a világ leglustább rendőreit, de nekem nem volt tőlük segítségem. De a jó hír, hogy még így is sikerült kikerülnöm a szituációból, ha ez megnyugtat, az exem bár teljesen elmebeteg volt, de még ő is lekopott idővel, 6 éve hírét sem hallottam :)


Kitartást és mihamarabbi szabadulást kívánok.

#2

2016. dec. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Atyaég, micsoda sztori, nagyon sajnálom, hogy ennyi sz.r történt veled. Ami jó, hogy végre nyugtod van.

Uhhh remélem az én exemrõl 1 év múlva már nem hallok semmit.

2016. dec. 5. 15:55
 7/18 anonim ***** válasza:
21%
Miért lettek exek?
2016. dec. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Áh, ne sajnáld, már rég túlléptem rajta és legalább megtanultam, milyen intő jelekre kell figyelni valaki személyiségével kapcsolatban, azóta nem is nyúltam mellé, szóval valamire jó volt :)
2016. dec. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

#7:

Ugye ez nem komoly kérdés???

2016. dec. 5. 16:16
 10/18 anonim ***** válasza:
41%
Küldj neki csókolózós, meztelenül pózolós képeket mással. Akkor talán tényleg elhiszi, hogy voltál mással is azóta. A telefonszámát tiltsd le, ahogy a családod is. Idővel meg fogja unni, ha külföldön van, akkor szerencsére nem csinálhat olyasmit, amit a 2. válaszoló exe művelt (jézusanyám, ez azért elég durva).
2016. dec. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!