Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek mit tegyek? És...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek? És mit érezhet?

Figyelt kérdés
Egyik nap a suliban délután összefutottam egy idegen sráccal. Nem a mi sulinkba való volt. Percekig csak egymás szemébe néztünk. Megtudtam a nevét és hogy melyik iskolába jár. Barátnőm sulistársa. Kiderült, hogy fél éve nyáron vele szemeztem. Eddig csak egy viszonzatlan szerelmem volt, és azóta nem éreztem ilyet. Pár nappal a "találkozásunk" után ismét összefutottam vele a sulijában, barántőmnél voltam. Ő azt mondta, hogy nagyon nézett és mosolygott, de én sose veszek észre ilyenket. Nem sokára megint vissza kell mennem a sulijába egyes dolgokat elintézni. Mit tegyek ha meglátom? Mit érezhet?

2017. jan. 8. 21:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem barátságnál többet akarna, legalábbis a jelek ezt mutatják.

Ha meglátod érdeklődj iránta (hogy vagy?, mi újság? stb.). Sok sikert! :)

2017. jan. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát így érezni nem nagyon érezhet még semmit. Mivel nem nagyon ismeritek egymást. De az 100% hogy szimpatikus vagy neki ;) És ez màr nagyon jó dolog! Mosolyogj rà, bíztasd őt ebből még szép kapcsolat lehet ha te is szeretnéd ;) ^^

Aztán ha mosolyogtál meg szemeztetek még, köszönj neki. Így indul az egész! Sok sikert! ^.^

2017. jan. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom még, hogy nem lenne furcsa, hogy ha én kezdeményeznék?
2017. jan. 8. 22:24
 4/6 Chopen ***** válasza:
Jót érez.
2017. jan. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem tetszel neki
2017. jan. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Biztos tetszel neki :) szerintem kezdj el vele beszélgetni...csak jó sülhet ki belőle:)
2017. jan. 9. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!