Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit erezhet? Vagy csak jatszik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit erezhet? Vagy csak jatszik velem?

Figyelt kérdés
A szobanforgo lany 17 eves es van is baratja, de tenyleg nagykn ritkan tudnak csak talalkozni. En 15 eves vagyok, de minden nap talalkozok vele, hihetetlenul aranyos es az egyik leggyonyorubb lany akit ismerek. Mindig olelget, hagyja nekem is h oleljem, gyakran oda bujik hozzam ha filmezunk delutanonkent, hagyja h csokolgassam a nyakat...van h belemaszok az olembe ha kint vagyunk a parkban, van h megpuszilja a homlokom, meg alap 3 puszival szokrunk egymasnak koszonni.. Nekem nagyon tetszik es o ezt tudja is, viszont azt nem tudom h o h erez, mert volt h nekem sirt a baratja miatt mikor ossze kaptak, de meg is igy banik velem...ossze zavar. Van nala eselyem?

2016. jún. 17. 23:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Friendzone... Bocsi:/
2016. jún. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem hiányzik neki a barátja és próbálja úgymond "helyettesíteni" veled. Ne nagyon éldd bele magad szerintem...
2016. jún. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Akkor semmi eselyem sincs szerintetek nala? :(
2016. jún. 17. 23:16
 4/10 anonim ***** válasza:
Így csak egy ribi viselkedik...
2016. jún. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nincs esélyed..
2016. jún. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Ugyan ez a szitu. A lany ritkan talizik a pasijaval. Vele alszok. Simogat. Fekszem es o ramul es a nyakam csokolgatja de azt nem engedi hogy megfogjam a feneket. Sot van hogy azt sem engedi hogy atoleljem. Ez egy Friendzonenal is rosszabb.
2016. jún. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Hat az biztos h rosszabb.

Ugy legalabb nem kinozna a csaj...

2016. jún. 20. 15:59
 8/10 anonim ***** válasza:
Elmondásod alapján barátzóna. De az a nyakcsókolgatós sztori.. íííííííííííííííí... hát az nemtommi. Azt azért én nem hagynám barátnak. Úgyhogy lehet esélyed. (Y) DE: van neki barátja, úgyhogy most nem!
2016. jún. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

1 szabály :förgyé le

2 szabály :en őszintén basznám...

2016. okt. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem akarok itt hiú ábrándokat kelteni, de én már jöttem össze egy fiú barátommal aki 3 évig várt rám.Igen, sajna elég sokáig tartott mire ráébredtem, hogy minden megvan benne amit keresek ráadásul itt volt végig a szemem előtt. De én csak 1% vagyok a 99-ből, szóval szerintem az lenne a legjobb, ha felejtenéd, mert nagyon, nagyon sok szenvedés lesz ha nem.
2016. okt. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!