Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ezen most miért sértődött meg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezen most miért sértődött meg a barátnőm?

Figyelt kérdés
Fél éve járok egy lányal és ma szóba jött hogy mielőtt nem voltunk egymásal mit csináltunk és kerdezgetett és elmondtam neki hogy egyszer az egyik osztálytársam bevittem a wc-be. Azt mondta ez gusztustalan és nem ír, semmi. Most ez rosszul esett neki vagy mi,mert ez azelőtt volt mielőtt megismertem..

2017. jan. 10. 16:30
 1/4 anonim válasza:
79%
Altalaban behisztiznek a nok azon ha az exeidrol beszelsz nekik. Nekem is sokszor volt h megsertodott bnom hasonlon vagy csak mar azon is ha megemlitettem xy volt bnom nevet. Mondjuk ha belegondolsz forditva teged is lehet zavarna ha volt pasijait emlegetne a nod. En se szeretem ha bnom emlegeti exet mert nyilvan senkit nem erdekel h ki mitcsinalt az exevel.Mondjuk ez embertol is fugg ki milyen feltekeny tipus v lelkis. Valoszinu o ebbe tartozik kerj elnezest tolle h nem tudtad h ot ez zavarja es engeszteld ki.
2017. jan. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
41%
Én fiú vagyok, de teljesen jogossan sértődött meg...alapból nem szabad az exekről beszélni.
2017. jan. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Mondd el neki,hogy azt hitted,hogy bizalmasan beszélhetsz neki erről(ezzel plusz pontra világítasz rá),és kérj bocsánatot
2017. jan. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Női lélek 🤢

A francért kérdezik ha megsértődik a válaszon?!


Mint a barátnőm, kutakodik a telefomba és megsértődik és összeveszik velem. Mert miazhogy volt nőddel beszélhetsz?!


Életbe sose fogom megérteni 😱

2017. jan. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!