Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan sértődött meg ezen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan sértődött meg ezen a barátom?

Figyelt kérdés

Állandóan azt csinálja, hogy amikor eszek vagy ennék, akkor mindig beleeszik a kajámba. Direkt megkérdezem, hogy mondjuk szedjek-e neki is a kajából vagy hozzak-e neki is valamit, van amikor nem-et mond rá, aztán mégis kunyerál vagy beleeszik az én adagomba. Tudom, ez így elég semmiségnek tűnik, de idegesítő tud lenni, amikor nyugodtan enném a saját kis adagomat, aztán odajön a barátom, hogy etessem őt is... Most is az volt hogy vettem magamnak egy kis adag salátát, a barátom elvileg nem is szereti, de azért idejött tátott szájjal, hogy adjak neki is, én meg nem-et mondtam és ő ezen megsértődött...


Tényleg én vagyok az ételirigy vagy mást is zavar a kunyerálás?


2016. márc. 16. 18:32
 1/5 ~OnLány~ ***** válasza:
100%

:D Ismerős helyzet,csak én vagyok mindig ilyen éhes,de megesik fordítva is.


Annyi biztos,hogy a szomszéd fűje mindig zöldebb.Nálad finomabbak a falatok.

Nem vagy írigy,hiszen te kínálod,de ő nem kér,szóval elhiszem,hogy idegesít a kunyerálása.

2016. márc. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nővéreméknél ugyanez van, őt is idegesíti. :D

Engem is idegesítene.

2016. márc. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Fish1 ***** válasza:
Egy-egy alkalom belefér, de ha folyamatosan csinálja, akkor zavarna. Szólnék neki, hogy szedjen magának és egyen a saját táljából. :)
2016. márc. 17. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Joey nem ad a kajájából!!!:)


Egyébként valóban idegesítő tud lenni. Engem pl azért zavar, mert a férjem ezt akkor csinálja, ha olyasmit eszem amit ő állítólag utál (kínai kaja) szidja, fúj mászik....de azért beleeszik. Ugyanez van a kedvenc italommal az energiaitallal is.


Én mondjuk sosem mondanám neki, hogy nem adok...nem vagyok irigy. Csak akkor ne mondjon csúnyákat ezekről a dolgokról amiket szeretek ha közben ő is eszik belőle.

2016. márc. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez van, csak mi kölcsönösen kéregetünk a másiktól, ám egyikünket sem zavarja.

Én mindig szívesen adok az enyémből neki, van hogy én kínálom a villámmal, van hogy ő jön tátott szájjal. Vagy fordítva is, ha eszik valamit én meg nem, jön és nyújtja a számhoz én meg nem akarok illemből beleenni,de nem telik bele egy perc sem, megyek és mégiscsak kérek, ilyenkor jót nevetünk.

Nálunk ez kedves gesztusként van jelen, ami az enyém a tied is alapon.

Bár szerintem ez emberfüggő, van akit zavar, van akit nem:)

2016. márc. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!