Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek szakítani fog? 17/L

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szakítani fog? 17/L

Figyelt kérdés
A barátommal most vagyunk együtt 10 hónapja, és persze veszekedünk, de egyébkét marha harmonikus a kapcsolatunk.Nagyobb vitáink oka általában az volt, hogy egy általam elkövetett hibából brutális problémát generált. Több lány barátja is van, akiket nagyon bírok, de van egy, akin mindenki látja, hogy nyomul a barátomra. Mikor szólok emiatt, hogy nem tetszik, csak a lecseszést kapom,hogy minek féltékenykedem itt. Nem vagyok egy féltékeny típus tényleg, de ezen a csajon látszik. Volt egy nagyobb buli az ő társaságával a hétvégén, ahol ez a csaj is ott volt, és a barátom kedvéért megpróbáltam jófej lenni vele, de ahelyett, hogy úgymond megdicsért volna, itt is lecseszett, hogy látszott, hogy erőltetem. 3 napja szóba került a lány és mondtam, hogy számomra ő nem létezik, ne beszéljünk róla. Egyik pillanatról a másikra kiakadt, és kijelentette, hogy keressünk magunknak mást, mert nem viseli el,hogy a legjobb lány barátját nem szeretem. Hiába érveltem, hogy senkire nem lehet senkit rákényszeríteni, nem használt és nem is beszélünk. Nagyon kétségbe vagyok esve és rohadt szarul érzem magam, a hétvégén is csak azért jön le, merthogy egy 10 hónapos kapcsolatot nem akar chaten lezárni, de bevallotta, hogy szeret, csak "sok" neki féltékenység. Kérlek segítsetek, hogy szerintetek mit akar, mert nagyon szeretem, és fel sem fogom az egészet...

2017. jan. 12. 22:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem itt neked van igazad. Nem lehet mindenkit szeretni és ezt meg kell érteni és ennek ellenére még te próbáltad meg elviselni a lányt. A barátodnak meg kellene értenie. Viszont te meg ne féltékenykedj és akkor nem lesz ok a veszekedésre.
2017. jan. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
35%
Barátod kissé kattant... :o
2017. jan. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
47%

Hát,nem tudom, nem ismerem a barátod, nem látunk bele a barátod fejébe.

Ha lemegy hozzád 7végén, akkor próbáld megbeszélni vele a dolgokat, hogy elfogadod a barátságukat, de te attól még nem fogod megszeretni a lányt. És ezt nem is várhatja el tőled.

2017. jan. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Egyelőre azt nem tudom, hogy kidob-e... Köszi a válaszokat mindenkinek :)
2017. jan. 12. 22:45
 5/11 anonim ***** válasza:
95%
Ha gondolod, szólok ricardonak, aki pedig a bátyjának, és máris mennek, ha kijön a bátyus a megyiből.
2017. jan. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Szerintem szegény Rikárdó még börtönben csücsül.. :( :DD
2017. jan. 12. 22:47
 7/11 anonim ***** válasza:
47%

Én is neked adok igazat.

A barátod valamiért túlságosan védi a haver lányt a szerelmével szemben .. szomorú.

2017. jan. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én a barátoddal értek egyet. Ha hűséges, akkor ki a fityfenét érdekel hogy nyomul-e rá valaki? Az örökös féltékenykedéssel ölöd meg a kapcsolatot, meg a hisztivel. 20/L
2017. jan. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

De Ricardó azóta már kijött a börtönből ezt mindenki tudja :D

Egyébként ismerős a sztori csak nekem a barátnőm csinálta ezt a kis fiúhaverjával. Nem akarlak ijesztgetni de nálunk volt köztük valami, viszont akkor már szakítottunk mikor kiderült. Persze nem biztos, hogy a Te barátodnál is ez van ám. Ne aggódj azon, hogy kidob emiatt biztos nem fog szerintem :)

2017. jan. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
40%
Már nem azért de a leírtakból szerintem ha újra össze is jöttök akkor sem fog ez a kapcsolat, mert úgy látszik a barátod előrébb rakta azt a másik lányt mint téged és nem hiszem hogy ezen valaha változtatni fog. Egyénként is te megpróbáltál kedves lenni vele és ha az sem tetszett neki akkor mi fog?
2017. jan. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!