Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért vagyok ennyire bizonytal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ennyire bizonytalan? Féltékenység vagy önbecsülési probléma?

Figyelt kérdés

Ha barátnőm fentvan facen pl, és nem válaszol 2-3 percen belül egyből elkezdek kattogni, hogy most mivan biztos mással beszél(amikor tudom, hogy nem) , vagy ha mondja hogy később találkozzunk a megszokottnál egyből előjön ez a rossz érzés, hogy most miért, nem akar velem lenni vagy mi? Amikor tudom, hogy csak otthon is akar lenni a családdal pl.. Minden apróságón amire tudom a választ elkezdek egyből mindenféle rosszra gondolni, amivel csak felidegesítem magam, és félek, hogy emiatt lesz vége a kapcsolatunknak, tudom hogy barátnőm imád, mindennél jobban szeret, mégis ezt csinálom, és magamat teszem tönkre ilyen hülyeségekkel.. És nem akarom , hogy ne bízzak meg benne, vagy féltékenykedjek..

Az önbecsülésemmel lehet probléma? Attól félek, hogy talál nálam jobbat amikor engem szeret, és nem vagyok egy utolsó tahó, nem nézek ki rosszul, de adonisznak se mondom magam.. átlagos vagyok, hogyan változtassak ezen? Lehet szánalmasnak tűnik ahogy olvassátok de ez az igazság..



2016. nov. 27. 16:23
 1/3 A kérdező kommentje:
Egyébként lassan 1 éve leszünk együtt, régen nem voltam ilyen, mostanában kezdett előjönni ez az egész.
2016. nov. 27. 16:24
 2/3 anonim ***** válasza:
Végy erőt magadon és változtass. Bízz benne és magadban is, e nélkül nem fog menni.
2016. nov. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De hogyan változtassak? Egyszerűen mindig rám jön ez a hülyeség aminek semmi értelme, mintha egy másik én súgná nekem, hogy biztos valami rossz fog történni..
2016. nov. 28. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!