Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ha tetszik egy fiú, de csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tetszik egy fiú, de csak 17 évesen akar kapcsolatot, akkor hagyjam vagy várjak vele? 14/l

Figyelt kérdés
2017. jan. 16. 17:40
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
pár nap múlva 15 éves lesz
2017. jan. 18. 18:01
 12/16 anonim ***** válasza:

Ennyi erővel már a 15 is belefér ! :D

Szerintem hagyd ! Ha nem mondja meg szemtől szembe így járt ! Majd tanul belőle... :)

2017. jan. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Most ha jól értem, akkor a "hagyjam" meg a "várjak vele" között kellene választani?! Mi a különbség a két opció között?
2017. jan. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Hogy felejtsem el a kapcsolatot vagy tovább beszélgessünk, viccelődjünk stb
2017. jan. 19. 14:43
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Annak, hogy egy 14 éves srác mit gondol arról, hogy mikor akar kapcsolatot, az ég-világon semmi jelentősége sincs. Jó eséllyel csak azért mondja, mert bár a csajokon jár az esze állandóan (naiv, aki mást gondol), nem mer kezdeményezni, és azzal nyugtatja magát, hogy még úgy sincs itt az ideje. Vagyis kezdeményezz! Ő is akarja, csak be van sz rva.
2017. jan. 20. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Matrac2 válasza:
100%
Szerntem várj egy picit de lehet hogy félév mulva neked vagy neki is már más lesz a szerelme. Várj egy fél évet vagy pár hónapot és ha még mindig ugyanugy szeretitek egymást akkor jöjjetek össze. És ha igazán szeret akkor 15 évesen is öszejöhetnétek bár az még egy elég fiatalkor. (de azért ovatosan :) ) Sok sikert.
2017. jan. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!