Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ha csak félig mondtam el...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csak félig mondtam el valamit/egy dolgot a páromnak, ( de ő akkor úgy tett mintha nem tudná, nem erdekelné, pedig tudta) aztán bevallottam neki a teljes igazságot és elmondta hogy ő ezt tudta akkor hazudtam neki?

Figyelt kérdés
Vagy ez most minek számít? Ez hazugság? El kellett gondolkodnom hogy elmondhatom-e neki a teljes sztorit, mások miatt, mert másokról volt szó nagyrészt. De aztán mégis elmondtam neki mert éreztem hogy tudja h nem mondtam neki teljesen el a dolgot... Elmondtam neki aztán és mondta hogy ő ezt tudta csak rám bízta hogy"mit miért"
2017. jan. 29. 21:35
 1/1 anonim ***** válasza:
53%

Úristen.. -.-"

Komolyan, Te szoktál beszélgetni a barátoddal? Vagy milyen elba szott kapcsolat már a ez, ha tőlünk kérdezed meg. xD

2017. jan. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!