Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Hogyan lehet a legegyszerűbben...

Hogyan lehet a legegyszerűbben kijutni az USA-ba? Szeretnénk körbeutazni a barátnőmmel. Mennyi pénz kell ehhez? Magyar ember számára ez megvalósítható?

Figyelt kérdés
2014. máj. 27. 10:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Csak pénz kérdése.

Vizum nem kell, 2 honapig ESTA-val maradhatsz.

Béreljetek kocsit, és ug utazzatok.A buszok is relativ olcsok helyi viszonylatban.

Angol nyelvtudás nélkül nem ajánlott.Legalább kicsit beszéljed a nyelvet.

2014. máj. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Angolul tudok, de mennyi pénzzel számoljak? Kocsibérlésre én is gondoltam.
2014. máj. 27. 10:52
 3/7 anonim ***** válasza:

korbeutazni? egyaltalan van fogalmad rola mekkora? egy kontinensrol beszelsz, nem egy sima kis orszagrol...


3 honapra ervenyes a turistavizum, ezzel par allamot korbe tudsz autozni, tobbet nem, mert irgalmatlan tavolsagok vannak. ha meg repulozni akarsz, az nem a hatizsakos turizmus arkategoriaja.


'magyar ember szamara' megvalosithato, amennyiben van eleg penze. ~1M alatt felejtos, csak a repjegy 300k korul van 2 szemelyre. ha ezt itt kell megkerdezned, keress inkabb valami olcsobb celpontot.

2014. máj. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az ESTA (ami NEM turistavízum!) 3 hónapig (90 napig) érvényes. Nem tudom mennyi időre gondoltál, de körbeutazni úgysem tudod. Mi 1 hónapot töltöttünk az USA-ban, abból 2 hét volt utazgatás, amibe 3 város fért csak bele a nyugati parton (SF, LA, LV). Autót is béreltünk a két hétre, kiszámolni utólag nem mertük, hogy mennyibe is került, de 1-1,5 millió tuti megvolt. Úgy, hogy kettőnk közül az egyikünk repjegyét a cég fizette. De annyira nem nehéz kiszámolni, a repjegy kb 1000 dollár/fő, a szállás mondjuk 80 dollár/éj. Az autóbérlésre tudsz ajánlatot kérni neten. Aztán már csak a kaját és a költőpénzt kell hozzáadni.
2014. máj. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 fGhw39-84th ***** válasza:
3 honap alatt siman meg lehet nezni, amit erdemes. Miert ne lehetne ez magyar ember szamara megvalosithato? Persze sok penz kell hozza, de az nem nemzetiseg kerdese. Az ar siman millios nagysagrendbe esik mar 1 honapos kirandulas eseten is. Ha igazan sok mindent akartok latni, akkor is kell amerikan belul repkedni; atvezetni az allamokon nem eri meg, mert kozepen nincs sok latnivalo.
2014. máj. 28. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Ha 4-en mentek sokkal olcsóbb!

2 hónap alatt körbe lehet nézni szerintem.

Ha 4-en mentek 1 milla is elég lehet fejenként, persze ez egy "fapados" ár. Olcsó motelekkel, szerény kajával...

2014. máj. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ez klassz. 1 milla nem nagy összeg manapság szerintem. Legalábbis azoknak akik nem napról napra élnek kulimunkából.


Köszi az infokat! Lehet, hogy bepróbáljuk majd :)

2014. máj. 28. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!