Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Összejönnétek egy szűz sráccal?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek egy szűz sráccal?

Figyelt kérdés

Lányok ti összejönnétek egy szűz sráccal aki 22? Nekem már volt több barátom is,nagyon szimpi a srác,csak hát ettől félek azért,hogy szűz:/ Nektek számítana?

19L


2017. febr. 1. 20:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Simán, még én is az vagyok. Inkább legyen szűz minthogy megdugta volna a fél várost és nemi beteg.

19/l

2017. febr. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szintúgy szűz srác vagyok és most elment a kedvem attól, hogy legyen barátnőm...
2017. febr. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%
Nyílván igen. Ezért szűz minden férfi a bolygón... -.-
2017. febr. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
nyugi emberek, az ösztön mindenkiben benne van, attól még hogy szűz lehet úgy megkúr, hogy majd 3 nap után se tudod hol vagy, ez van, minenből van, amúgy meg mire való a szád? TE tudod mi a jó neked nem? 1-2 hét alatt csak belejönne, ha elmondod te mit hol és hogyan szeretsz, mert minden nőnél más.
2017. febr. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Onnan tudja az ember, hogy el van b*szva ez a generáció, hogy feszélyezve érzi magát az egyik, ha a másik még szűz.
2017. febr. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Most tettem meg!
2017. febr. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Föleg mert én is az vagyok és valahogy jobban tetszene ha szűz lenne a srác is.

De ha nem lennék sztem akkor se számítana.

Ne az legyen a döntő hogy szüz-e vagy sem.

16l

2017. febr. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%

én is az vagyok szóval így mindkettőnknek ez lenne az első szóval még örülnék is neki

18/L

2017. febr. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Igen. Az en baratom szuz volt elottem. Aztan tartottam kicsit tole en is, de nem az o teljesitmenye miatt, hanem azert, hogy o mit fog gondolni, hogy en mar nem vagyok az. Nalunk az elso nyilvan nem volt a legjobb.. de nagyon hamar belejott es vele a legjobb.(persze neked is ki kell nyitni a szad, hogy mit szeretnel.) De nem hatrany, sot nalam elony, hiszen tudom, hogy nem ment vegig a fel varoson.

19/N

2017. febr. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Volt egy barátom aki 18 évesen szűz volt.

Először azt hittem ,hogy teljesen béna lesz meg ilyesmi, de kellemesen csalódtam. ☺

Első alkalom is jó volt,aztán minden alkalom egyre jobb.

Nem gáz az. Ebbe csak az volt a gáz ,hogy az anyja tudta ,hogy szűz , meg azt is ,hogy én már nem vagyok az. Az anyukája mondta neki hogy örül neki hogy legalább én tapasztaltabb vagyok. 😀😀 Mikor ezt megtudtam majd leégett a képemről a bőr hogy ő ilyemeket elmond az anyjának. Nekem ez olyan ciki volt

2017. febr. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!