Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért nem tudom még mindig...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom még mindig elengedni? 20F

Figyelt kérdés

Barátnőmmel 8 hónapig voltunk együtt,ezalatt az idő alatt nem feküdtünk le egymással,mert még várni akart amíg 18 lesz,de nagyon jól kijöttünk egymással és szerettük egymást.8 hónapja szakítottunk,miatta maradtam suliba még egy évet és igaz az se segít,hogy látom minden nap,de nagyon nem tudtam még elengedni.Azóta kiderült,hogy nyáron volt egy kis kapcsolat féléje is neki,de nem jött össze,mert a srác az ország másik végén lakott,túl nagy volt a távolság és nem működött.Meg most azóta van neki egy kapcsolata,egy régi barátjával,még ált.suliból,de elvileg csak "barátok" voltak,most meg már együtt vannak,le is feküdt azzal a sráccal azóta,pedig még mindig nincs 18.

Marhára fáj ez az egész,eléggé padlón vagyok és mind ennek tudatában,még most se tudtam elengedni,pedig próbáltam komolyan.

Azzal győzködtem magam,hogy van csomó barátom,akik szintén szakítottak párjukkal,de aztán pár hónap,1 év múlva megint össze jöttek és nagyon kapaszkodtam ebbe,rengeteget is változtam ez idő alatt,nem feltétlen pozitív irányba...

Szerintetek mit kéne csinálnom,hogy letudjam magamban ezt az egészet zárni?

Vagy szerintetek lehet,hogy most egy ilyen korszakát éli,amikor elkezd kicsapongani és élni az életét,mert olyan családból van,ahol nem igazán tudtak vele foglalkozni (anyja/apja sokat dolgoznak,apja kint németbe) és eddig egy ilyen burokban élt,nem igazán voltak barátai,kapcsolatai és most kezdett nyitni a világ felé és majd később talán lehet,hogy megtudnánk ismét próbálni talán?

Trollok és negatív rosszindulatú hozzászólók kérem kíméljenek,nem vagyok most olyan passzban ha lehet..

Kulturált normális hozzászólásokat várnék,köszönöm.



2017. febr. 2. 20:06
 1/2 anonim ***** válasza:
A kultúrált, normális hozzászólásom: felejtsd el nagyon gyorsan, ne is álmodj róla, szard le. Ha ilyen könnyen adta magát másnak, még az se lehetetlen, hogy megcsalt téged együttlétetek alatt, de legalábbis sose érzett úgy, ahogy te valaha is fogsz.
2017. febr. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
89%

Szia! Sajnálom, hogy nem tudod őt elfelejteni, de lehet hogy jobb lenne, főleg ha ő már más után nézett :/ Szerintem nem sok esély van arra, hogy újra összejöttök :/ viszont reményledni lehet, de sok értelme jelenleg nincsen...

Talán az segítene rajtad egy kicsit, hogyha más lányokat keresel :/ kicsit mással foglalkozol, és nem vele.

Mert ugye ebbe bele lehet őrülni, hogy valaki nem lehet a tiéd.. :/

Mindenesetre, ha te úgy érzed, hogy új kapcsolatra most nincs érkezésed, akkor foglalkozz mással amit szeretsz, a hobbiddal, a lényeg hogy ne az exeddel :/

2017. febr. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!