Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ez mennyire természetes? És...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire természetes? És mennyire vagyok bu--ó? (hosszú)

Figyelt kérdés
Szóval barátnőmmel távkapcsolatban vagyunk már lassan 2 éve és nem rég felhívott sírva NAGYON SIRVA hogy meghalt az apukaja. (15/L). Azt mondta hogy nem bírja tovább és azonnal menjek le mert nem tudja hogy mikor lesz öngyilkos. Azonnal elmentem ahogy tudtam. Az utolsó tömegközlekedési jármű este 8-ra ért be.(a barátnőm idáig nagyon szeretet engem és mindig csak én voltam neki sok nagy hülyeséggel de nagyon szeretet és látszott is idáig rajta) arra számítottam hogy mikor leszálltam a buszról akkor oda rohan hozzám sírva én pedig végre ott lehetek neki... Erre leszálltam a buszról és ott volt ő még egy fiú osztálytársa és 5 másodpercig atolelt utána tovább hülyéskedtek azzal a gyerekkel, jókat röhögött vele mikor mentünk hozzájuk a házba akkor is én mentem hátul és ő pedig a gyerek mellet ment és röhögött vele.aztan minden nap nappal hozzám se bújt ami érthető...Meghalt az apja a temetésre keszultunk . De nem bújt hozzám nem jött oda hozzám az anyukája alatt volt el... Velem kb CSAK esténként foglalkozott mikor csak mi ketten voltunk és már unatkozott. Akkor mondta egyedül a nevemet akkor szólt hozzám akkor éreztem csak egyedül hogy számítok most itt talán valamit. Aztán volt szülői. Elmentünk a kollégiumba és mikor oda értünk pont vége lett az osztályanak az óráinak ÉS Ő hozzájuk oda rohant sírva a fiukhoz lanyokhoz mindenki átölelte és nekik sírt és látszott hogy neki fontosabbak az osztalytarsai. Aztán én végig kísértem ezt a lányt a suliba és sokszor mikor csoportba mentünk akkor ő ment elöl és észre se vedte hogy én nem is vagyok mellette csak ment és beszélt az osztalytarsaival hozzám néha szólva ha egyáltalán eszre vett . Mesélte nekik hogy úgy várja már hogy ő is vissza menjen minnel előbb és hulyeskedjen velük . Én közben sírtam a hatterben titokban sokszor de annyira hogy ne vegye észre senki főleg ne a barátnőm mert most halt meg az apja. Nem veszekedhetek vele ezért és nem okozhatok főleg most rossz érzést neki. Aztán szülői után elköszöntek a szuloktol a gyerekek és mi is a gyerekektől és a barátnőm mondja egy gyereknek hogy nézd milyen szép a mosolya ennek a fiúnak...NAGYON jó kedve volt közbe és engem még mindig nem vett észre . Akkor már majdnem ott sírtam tényleg hogy én ezért jöttem el. Utána végre elköszöntek és a kocsi felé se szólt hozzám inkább egy szülővel beszelt... És még nagyon sok minden... A temetés azóta már volt még náluk vagyok. Vasárnap megy vissza a koliba én meg megyek haza. Egyenlőre azt érzem hogy szívből ideges vagyok a barátnőmre. És nem tudom mennyire természetes reakció ez egy 15 éves lanytól.probalom megérteni...De regebben én voltam neki és én értem sírt hogy ne hagyjam el a hülyeségek miatt mert szép dolgokat csinált nekem . Arra számítottam hogy majd nekem fog sírni hogy milyen egyedül van és ehelyett mindenkinek sír én meg mintha itt se lennék. A temetésen leültek az emberek és a rokonai megkerdeztek a baratnomtol hogy üljenek e odébb hogy én elférnek. Azt mondta nem kell.. és fapofaval. Én semmit nem jelentettem neki. Pár osztálytársa jött a suliból és velük többet elvolt mint velem.És nagyon sajnálom tényleg. De én úgy érzem hogy kiderült hogy igazából nem is szeret annyira mint amit beadott...Olyan nekem mint egy démon ez a lány... Olyan szép és szerelmes vagyok belé és a jót látom benne főleg ha csak velem foglalkozik( = nem nem velem foglalkozik. Tehát én szoktam vele)amitől még szerelmesebb leszek bele a testébe ami gyönyörű formás és csoda bárhová érni és hulyulni vele de a hülyeségek amik később elojonnek...Nah azok...Mint egy demon. Mennyire természetes ez? Mennyire értsem ezt meg vagy mennyire ne?
2017. febr. 3. 00:38
 1/7 anonim válasza:

Figyelj ha akarsz irj privátban 22f.

Elèg jól látom a te nyomoruságos helyzeted......

Mielőtt mèg egy álomvilágban èlő ember ki nem szinezi a szürke valóságod .

Ha a tanácsom kell irj.

2017. febr. 3. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Én se igazodom ki rajta, de a gyász fura dolgokat bír kihozni az emberből. Lehet, hogy most, hogy megtapasztalta, milyen érzés elveszíteni valakit, nem mer közel kerülni azokhoz, akiket szeret. Várj türelemmel, és ha nem javul a helyzet, beszélj vele, de most egyelőre hagyd.
2017. febr. 3. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem full kretén a csaj, és kapcarongyként tekint rád, ami a leírtak fényében teljesen érthető is és megfelel a valóságnak.

Ez nem egy kapcsolat, ne haragudj. Ez semmi.

De ha egy csinos test miatt hagyod teljesen megalázni magad, hát lelked rajta. Felszínes és ostoba ember vagy, ha egy nőben csak a teste számít.

Kb. mintha nem lenne más jó testű csaj...

2017. febr. 3. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Neeeem...Ooo a legszebb nincsen nála szebb a nevetese annyira aranyos a mozgása olyan mint egy aranyos animációs film és hogy miket csinál... És én parkourozok... És ratudtam venni hogy masszon fel velem valahová és szeretem. Nem csak a teste... Csak ha ilyeneket csinál nekem mint most és csak esténként össze bujasnal marad nekem és máskor nem. Akkor csak a teste marad.
2017. febr. 3. 15:28
 5/7 anonim válasza:

Figyelj.

Én két lehetőséget látok ebben a helyzetben:

1) nyilván hatalmas traumaként éli meg a lány az apja halálát, és mivel te vagy a barátja, nem akarja rád zúdítani azt a rengeteg dolgot

2) tudom, bunkóság ilyet mondani, de ha alig néz feléd, csak ha "rákényszerül" (nincs más a közelben), akkor van veled, és nem bújik hozzád, viszont a haverjaival meg nevet folyton, akkor nem hiszem, hogy meg van még az a bizonyos szikra

Lehet rosszul látom a dolgokat, de én a 2. lehetőséget tartom valószínűbbnek. És nem akarok semmilyen módon rontani a helyzeten. Privátban írj pár részletet, ha akarsz. 15/L

2017. febr. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát, figyelj, itt ő a bunkó. Alapból, minek hívott akkor oda, ha szart a fejedre.


A páromnak is meghalt az egyik barátja, mégis velem osztotta meg (holott akkor épp csak jártunk) a fájdalmát, mert úgy érezte természetesnek, hisz én vagyok a kedvese.

Mondjuk mi már felnőtt emberek vagyunk, nem kis tinilibák.

2017. febr. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A gyász tényleg elég elgondolkodtató dolgokat hoz ki az emberből és igazad van neked is,én se tűrtem volna. De te büszke lehetsz magadra,hogy még így se változott róla a véleményed. De lehetséges,hogy ha próbálja rendbe hozni,akkor megbánta. Nem tudom mi veletek a helyzet,de a gyász furcsa. Velem is történt már hasonló de csak a gyász okozta és megerősödött a kapcsolatunk
2017. febr. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!