Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hosszú (kb 75 centis) hullámos...

Hosszú (kb 75 centis) hullámos gubancolódó száraz hajra milyen kefét/fésűt ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Eddig nem nagyon foglalkoztam a fésűmmel hajápolási téren, egy szimpla dmes műanyag kefém van, de az utóbbi időben elégge tépi a hajam így szeretnék befektetni egy igazán jó fésűre.

Lehet az vmien elektromos kefe is(pl ez az ionizálós) vagy vmi természtes(pl disznósörte) de mindenképpen olyan kéne ami elbánik a hosszú dús hajam gubancaival, viszont nem roncsolja.

Nem igazán vagyok az a divat meg szépségmegszállott, nem szoktam követni ezeket a dolgokat, szal foooggalmam sincs, mit kéne vegyek...

Kb maximum 10-15 ezer forintig oké, de ha ilyen drága akkor tudjon is vmit, és tényleg legyen jó

Kérlek csajok, akik jártasak vagytok ilyen témában, segítsetek egy olyan társatoknak, akinek nincs türelme beutychanneleken lógni... :)



2016. nov. 26. 15:25
 1/2 anonim ***** válasza:
A vaddisznósörte kefe elég jó és az ára is olyan 4000Ft.
2016. nov. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A vaddisznosorte tenyleg nagyon jo, nekem Tangle Teezer van, en nagyon szeretem.
2016. nov. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!