Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit csináljak? Kéne egy pár...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Kéne egy pár tanács

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy van 2 lány akivel beszélek fb n. Az egyik épp most szakított a barátjával (1 évig voltak együtt) és most írt először. Eléggé nyomul egyértelmű hogy tetszem neki, de viszont ott van a másik lány aki ugyanígy érez irántam és neki a személyisége sokkal jobb de úgy nem tudom kinézetben nem illik annyira hozzám és egy picit éretlen. Az első említett lány személyisége annyira nem való nekem. Mit tegyek?
2017. febr. 5. 20:36
 1/5 anonim válasza:
100%
hogy érted azt,hogy kinézetre nem való hozzád?
2017. febr. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne azt válaszd, aki most szakított. Valószínűleg nincs túl még rajta, és abból minden lesz, csak normális kapcsolat nem.
2017. febr. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha jol ertem egyik se jon be igazan...en a helyedben elszorakozgatnek az elsovel
2017. febr. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyik sem tűnik jó választásnak.
2017. febr. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Egyelőre én is kivárásra játszok de lassan lépnem kéne
2017. febr. 5. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!