Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Az exemmel baratsag extrakkal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exemmel baratsag extrakkal dolog, lehetunk ujra egyutt?

Figyelt kérdés
Szakitott velem a baratnom. Amikor elvaltunk meg csokoloztunk es mondta, hogy talalkozhatunk. Azota sokat segitettem neki es en mindig kihivom, ritkan jon de amikor talalkozunk jol errezzuk magunkat. Multkor csokolozas is volt es azt mondta ha sex is lenne, ne ertsem felre, nem jelenti azt, hogy ujra egyutt leszunk. De azert sok olyan volt amire azt mondta, hogy biztos nem es kozben konnyen ra tudtam venni meg mintha o sem gondolta volna komolyan. Szerintetek lehetseges, hogy ujra egyutt legyunk ? Mert ha o kozben azon van, hogy jojjon ossze valaki massal akkor az ugy egyertelmuen nem jo nekem mert en nem beszelek senki massal ugy...es nem is erdekel mas lany. En:18, Ő19.

2017. febr. 6. 08:34
1 2
 11/12 anonim válasza:
76%
Mond el neki amiket itt leírtál, és ha még mindig nem akar veled lenni akkor pár napig ne írj neki! Ha ő nem keres akkor tényleg nincs okod szenvedni
2017. febr. 8. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Lótüdőt, kedves utolsó. Ha kérdező földhöz vág egy tányért, utána hiába nyomkodja a Ctrl+Z-t, vagy hiába kér a tányér darabjaitól bocsánatot, az attól még darabokban lesz. Ezt kell megérteni, megtanulni; ha valamit elkövetünk, annak következményei vannak.
2017. febr. 8. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!