Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetetek az gaz ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetetek az gaz ha mondjuk egy erettebb 13 eves lanynak 16 eves baratja van?

Figyelt kérdés
Nem rolam van szo,igazabol senkirol csak ezen gondolkodtam es kivancsi vagyok velemenyekre.

2017. febr. 12. 17:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
48%
Addig jó míg nem vagy szerelmes hidd el..nem csak a rózsaszín felhő van benne.. Most úgy belinkelnék egy vicces képet c: egyébként meg szerintem egy 13 éves se túlzottan érett lenni..
2017. febr. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
57%
hát ha nem is intim kapcsolatra gondoltál ez a velejárója rövid időn belül ugyis bekövetkezik.
2017. febr. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
41%

7-es, 12 éves kortól szexelhet a partnerével, amíg az nem tölti be a 18-at.


14 év felett pedig bárkivel.

2017. febr. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Kovács Dorisz válasza:
100%
Szerintem semmi gáz nincs benne. Érezzétek jól egymást, és azt csináljatok, ami mindkettőtöknek jó.
2020. aug. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!