Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek mi lenne a legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lenne a legjobb 3 év után? 21f

Figyelt kérdés
3 és fél évet voltunk együtt a barátnőmmel. Ő szakított velem 1 hónapja, mert "csak úgy szeretlek mint a legjobb barátomat" holott én tényleg igyekeztem kitartottam mellette mindig mindenben, + megkaptam még azt is, hogy már nem vonzódik hozzám( most ne menjünk bele a külsőségekbe, de szerény véleményem szerint nem vagyok annyira csúnya gyerek) nem tudom elfelejteni, még mindig szeretem. Szerintetek mi a teendő? Hogy tudnám elfelejteni? Érdemes a kapcsolatot tartani?

2017. febr. 12. 19:23
 1/2 Stark2000 ***** válasza:

2 biztos tanácsot tudok adni:


1. Kapcsolatot szüntesd meg vele (ha nem is teljesen, de napi szintű beszélgetést hanyagold).


2. Ha eszedbe jut róla valami jó, kellemes emlék csak gondolj arra, hogy mi volt vele rossz. Ahányszor eszedbe jut róla valami ami vonz, hozz fel bármit, amit utáltál benne vagy idegesített.


3. Bár nem tudom mennyi kedved van most ismerkedni, szóval.. Mindenesetre járj nyitott szemmel. Ha megtetszik valaki nyugodtan ismerkedj. Talán ezzel lehet a legkönnyebben elfelejteni a másikat.


"Ha eltörik az egyik játékunk van, hogy nem tudjuk megjavítani. Ilyenkor keresnünk kell egy újat. Viszont nem mindig.. Néha meg kell tanulnunk nélkülözni azt és elgondolkodni magunkon. És meg kell várni, míg megadatik a másik." Mindenki úgy értelmezi, ahogyan akarja. ;)

2017. febr. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszod! :)
2017. febr. 12. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!