Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk ti elengednétek a barátnő...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti elengednétek a barátnőtöket Balaton Sound-ra, ha csak a barátnőivel szeretne menni? 18

Figyelt kérdés

Igazából már voltak tavaly is és tök véletlenül derült ki, hogy hát ugye megint mennek majd, akkor egy szóval sem hozta fel, hogy esetleg én is menjek vele, vagy hogy örülne neki. Sőt zavarban is volt mikor megkérdeztem, hogy most akkor mennek?

Nem rajongok az ötletért, barátnőm nagyon szép csaj.


2017. febr. 17. 14:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért, szerinted meg tudod akadályozni?


Elég sokatmondó, hogy már a tavalyiról is sunnyogott. Annyit elárulok, hogy a soundon kevés jó csaj marad kolbász nélkül, nyilván ő se csak egy kis ártatlan táncikálás kedvéért megy, akkor nem jönne ennyire zavarba.


Hosszú távra ne tervezz vele, és szerintem kezdd el keresni az utódját, mert ez a csaj bizony kapni fogja a brét legkésőbb júliusban.

2017. febr. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
25%

Miért, ő talán a tulajdonod, hogy az engedélyedre lenne szüksége?

Bár ahogy látom, több sebből vérzik ez a kapcsolat. A bizalom a béka popója alatt van, az őszinteség szintén... ezek, meg a hatalommániás hozzáállásod azok, amik miatt előbb-utóbb vége lesz ennek a kapcsolatnak, és nem az, hogy ő szép, meg hogy elmegy bulizni a barátnőivel.

2017. febr. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
97%
#2 de szar ez a szöveg. A gyerek teljes joggal bizalmatlan, ha a barátnője eddig egyrészt mélyen kussolt arról hogy múltkor Soundozott egyet, másrészt idén is "elfelejtett" szólni, hogy ismét fog, nélküle. Attól hogy valaki nem szereti, hogy 80% eséllyel megpumpálják a nőjét a háta mögött minden évben, attól még nem hatalommániás. Abban igazad van hogy több sebből is vérzik ez a kapcsolat. K-vából nem lesz szalonna.
2017. febr. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Jólvan most az, hogy tavaly mi volt azzal már nem tudok mit csinálni, most mit szóljak? Akkor még nem voltunk együtt. Lehet volt valami de azért remélem nem. Ha volt is inkább nem is akarok tudni róla.


De azért az milyen már, hogy engem nem is hívott el? Oké, hogy a barátnőivel akar kikapcsolódni de szerintem erre nem egy fesztivál a legjobb hely, különben is el van engedve mindenhova én nem vagyok hatalommániás. Csak már most ideges vagyok, hogy mi lesz. Egyszerűen nem akarom, hogy menjen.

2017. febr. 17. 18:02
 5/7 anonim válasza:
100%

Szia!

Szerintem hagyd, hogy elmenjen és kész.

A végén úgyis kiderül majd minden, hogy mi is történt a fesztiválon.De ajánlatos felkészülni minden lehetőségre.

2017. febr. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem az hogy tavaly elment ahhoz neked nincs közöd így ahhoz se hogy mit csinált ,gondolom ő is így látja ezért nem szólt róla.

Az hogy idén ő elmegy a barátaival szerintem az se olyan dolog amit be kell jelentenie neked (de ez csak az én felfogásom) bár furcsa hogy nem említette.

Szerintem meg kell bíznod a barátnődben. Ha mégsem tudsz ott már tényleg el kell gobdolkozni hogy van-e értelme folytatni a kapcsolatot ,legalábbis így.

2017. febr. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Hú többszörösen összetett amit írtál,de a lényeg érthető. A barátnőd tavaly elment a Soundra úgy,hogy te nem tudták róla,de nem is jártattok még együtt. Szerintem ha ismerkedtettek már akkor is meg kelett volna említenie,hogy figyelj Soundon leszek barátnőimmel egy pár napot majd jövök. Szerintem ebbe semmi nem lett volna,de ő cserébe elsunyogta. Említetted,hogy szép lány nyilván börtönbe nem lehet helyezni,és feltételezem,hogy te nem is helyeznéd,de valahogy te is azt érzed,hogy valami görbe úton jár. Figyelj többen említették,hogy a Soundra nem táncikálni járnak,azt a legutolsó pesti lakótelepen is meg lehet tenni. Figyelj rendesnek tűnsz látszik,hogy szereted is,de ne engedj meg neki mindent most együtt vagytok,és mégse kultiválja az ötleted miszerint velük tartsa a fesztiválra kicsit gyanús miért nem akarja. Ha megfogadsz egy jó tanácsot engem már csalt meg csaj,és roppant rossz volt,mert szerettem. Beszéljettek még előtte,hátha átgondolja,kicsit érvelj a mellett,hogy veled csak színesebb lenne a csapat,ha nem akkor szerintem most válljon el az útjaitok,mert ebből nyáron csalódás lesz.
2017. febr. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!