Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ha összejönnétek a volt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha összejönnétek a volt párotokkal elmondanátok neki bizonyos dolgokat?

Figyelt kérdés

Olyanokra gondolok amik akkor történtek miközben nem voltatok együtt, mással kavartatok, lefeküdtetek valakivel, bármi ilyesmi..

Ha igen még akkor is ha a másik teljesen összetörne?


2017. febr. 20. 22:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Mivel nincsenek ehhez hasonló történeteim nem, de ha lenne se.

L

2017. febr. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Berserker88 ***** válasza:
Az b...na még be, bár jól esne összetörni az ő szìvét is csak hogy érezze a törődést. :D
2017. febr. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És ha más is tudja ezt és féltek/van rá esély/ hogy tőle tudja meg ezeket?
2017. febr. 23. 11:50
 4/6 Berserker88 ***** válasza:
Sok mindent nem tud rólam a mai napig, ha meg más mondja el neki sem érdekelne túlságosan, sőt pont jól is esne, hogy még ennyire sem veszem emberszámba, hogy én legyek vele őszinte, és mástól kelljen megtudni a dolgokat. Bizony, bizony eléggé rossz érzés tud lenni. :D
2017. febr. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az a baj Te örülnél neki, hogy megtudná azokat, én viszont nem mert ismerem a lányt és összetörne.
2017. febr. 23. 13:53
 6/6 Berserker88 ***** válasza:
Nem értem a kérdést, ha akkor történt valami amikor nem voltatok együtt, akkor mi köze van hozzá? Az, hogy a párod volt előtte? Ugyan már, mind ketten egyedülállóak voltatok, jó hogy nem fog senki otthon ülni és b...ni a rezet, ez az élet. Ha ezt nem érti meg akkor ott már komoly gondok vannak.
2017. febr. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!