Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért van minden második tini...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van minden második tini lánynak idősebb párja?

Figyelt kérdés

Igazából nekem is egy 22 éves barátom van már 3 éve lassan.Nincsen köztünk semmi probléma,megértjük egymást.

De mostanában mindig látom az utcán a 13-14 éves lányokat akik 19-20 éves fiúkkal(lassan férfiakkal)vannak együtt.

Engem ez sosem zavart,semmi bajom vele.

Csak érdekel,hogy miért is van ez.

A válaszokat előre köszönöm!


Ui:Én is egy 14 éves lány vagyok.



2017. febr. 24. 19:19
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

Végre egy értelmes válasz!

Köszönöm!

2017. febr. 24. 20:38
 12/28 anonim ***** válasza:
Az enyém? Vagyis a #10 XDDDD 😂😂😂 hahahaha. Igaz végülis mert ezt mondják de a megfogalmazás nagyon nem komoly. De a mögötte levő tartalom elég mély hangvételű.
2017. febr. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
90%
Az én párom 25 éves lesz áprilisba.. 9 honapja vagyunk együtt .. elötte volt két kapcsolatom velem egykorukkal (17) de messze nem voltak annyira értelmesek élettudatosak . Mi.lányok biztonságot várunk a párunktol leginkább szerelmit , lelkit egyaránt ezt egy férfi jobban kifejezheti mint egy mai bulizos fiu , aki szeretne minnél több csajt.Tisztelet a kivételnek! :) 17/L
2017. febr. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
Az azért kemény hogy már 11 évesen volt egy 19 éves barátod..mondjuk ez a helyzet se jobb 14evesen szerintem meg boven ráérsz a pasizassal Nemhogy egy 3eves kapcsolatod legyen egy 22eves férfival szerintem ez tobb mint abszurd.Én 16lassan 17vagyok és barátom 22.Azért érződik a korkülönbség nem minden helyzetben de azért akad.
2017. febr. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
#13: te nagyon értelmes lehetsz,ha azt hiszed,hogy ezeket a dolgokat csak egy hozzád irreálisan idős pasi adhatja meg 😊
2017. febr. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:

Igen,de rám igazából egy rossz szót nem tudsz mondani.

Mivel egy barátom van és volt.

Vele tudok értelmesen,komolyan beszélni akármiről.

A velem egykorú fiúkkal nem jövök ki jól.

Sőt még csak bulizni,szívni,inni se járok el sehova.

Ha megyünk a párommal valahova esetleg akkor megiszunk esetleg 1-1 pohár bort.

Szóval velem tulajdonképpen semmi gond sincsen,hiszen le sem feküdtünk.

Az már más kérdés,hogy téged miért is zavar?

2017. febr. 25. 00:14
 17/28 anonim ***** válasza:
24%

Na, egy 14 éves kislány ne igyon alkoholt!

Egyébként a srác elég beteg lehet, hogyha 19 évesen összejön egy 11 éves kislánnyal!

Jesszus, 8 év van köztetek!

Nemrég feltett egy kérdést valaki, ami az volt, hogy vannak e még normális kamaszok... Ezekszerint nincsenek(tisztelet a kivételnek!). Kíváncsi leszek, hogy hol leszünk 100 év múlva...

2017. febr. 25. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
9%
#17 ha ezeken múlik akkor konkrétan a dínóknál.
2017. febr. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:

Egyre jobb most meg még "iszok"is.

Csak annyit mondtam nagy ritkán 1 pohár bor.

Amitől sem részeg nem leszek sem pedig alkoholista.

De érdekes,itt véleményt adtok és nem választ a kérdésemre.Mindenről van szó,csak arról nem.

2017. febr. 25. 13:14
 20/28 anonim ***** válasza:

De most őszintén, milyen választ vársz?

Általában vagy azért, mert ez a ”menő”, vagy azért, mert a lányok tényleg hamarabb érnek és egy szerető férfira vágynak, akik sok mindenben tapasztaltak.

2017. febr. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!