Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nem tudom mit is akarok? 17f

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit is akarok? 17f

Figyelt kérdés

Van egy lany akivel kb egy 1 hete szakitottam vagyis csak berekesztettuk az ismerkedest...aztan 1 het semmi...es tegnap mire hazaertem irt egy kisregenyt...hogy mennyire sajnalja hogy ezt az oldalat ismertem meg, meg hogy o nem ilyen..stb egyebkent azert lett vege mert eretlennek talaltam...most lett 15 en meg lassan 17...es most nem is tudom mit akarok...messengeren tok jol eldumalunk, de eloben meg alig beszelt hozzam...

Pedig mar keztem tultenni magam rajta meg elfelejteni, es akkor jott ez az ugymond vallomas a reszerol...nem akarom hogy megint az legyen hogy beszelgetunk meg talalkozunk parszor es megint az lesz mint elotte...meg az is sz*r gondololat hogy csak azert legyek vele hogy ne legyek egyedul? Most mi legyen, probaljuk meg ujra vagy inkabb ne?


2017. márc. 1. 21:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát abban igazad van, az valóban egy szánalmas és szar gondolat, nemcsak tőled hanem bárkitől, hogy azért van valakivel hogy ne egyedül legyen.. De szerintem ha ilyen vallomást tett neked és hiszel neki és szerinted megpróbálhatnátok újra akkor próbáld meg még egyszer... Élőben szerintem azért nem beszélt mert félénk volt, az idősebb lányok is félénkebbek a 15 évesek meg pláne. Ha látod értelmét az újrakezdésnek akkor vágj bele, adj még egy esélyt a dolognak, ha nem akkor hagyd inkább.
2017. márc. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!