Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » El akarok itthonról költözni!...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nicole Smith0608 kérdése:

El akarok itthonról költözni! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

1 éves távkapcsolatba élek, nagyon szeretem a barátomat,csak alig tudunk találkozni!:( 2-3 havonta egyszer. Szeretnék ezen változtatni, lenne is rá megoldás csak nem tudom hogy miképp kéne megcsinálni...Itthon is rossz a helyzet, mert anyukámmal egy folytába veszekedés van, nem tudok tanulni, nincs magánéletem...Tudnátok mondani megoldásokat??

17/L


2017. febr. 28. 12:05
 1/9 anonim ***** válasza:

Beszélhetek meg anyukaddal a problémákat. Tanulj, és nyugi,ha ő az igazi egymáséi lesztek.

Tavkapcsolatban vagyok, 800km. Választ el, áprilisban találkozunk újra, kijön hozzám 7 hónap útán. Ő egyetemen tanul. És egymásra várunk. Nem kérdés. Mikor csak ideje van ír. Nagyon szeressük egymást. És még min4-evig tart az egyetem, és félévenként lássuk csak egymást.... De legalább Ő van nekem. Ezért is nagyon hálás vagyok,hogy megismerhettem. Türelem,eljön a ti időtök is,csakúgy mint a miénk és mindenki másé.

Nem lehetetlen kivárni. Ő lesz nekem az első. És türelmes,tudja,hogy még nem szeretném. Ettől függetlenül kijön. Még ha pár napra is. Türelem.

18l

2017. febr. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nem vagyok türelmes ember. :D Mindenképpen valami megoldás kell. Lassan 4 hónapja törjük a fejünket, a két kezem, sőt ha beleveszem barátom két kezét is, nem tudnám megszámolni mennyi ötletünk volt már :D Szóvaal..
2017. febr. 28. 12:58
 3/9 anonim ***** válasza:

Mázlisták :(

Nekünk 280 km volt havi 1 randi. 6,5 honap utan vége lett januarban. Pedig onnantol havi 2x lett volna tali. :(

Visszatérve.

Ha anyukad nem enged nem tudtok mit csinalni törvényesen.

Amit mi talaltunk a témaban hogy 16 évesen a gyámügy -megfelelö indokok alapjan- elhozhat otthonrol ami ugye nem azt jelenti hogy a baratodhoz mehetsz. Rokon, intézet.

17 vagy. Bird ki mig betöltöd a 18-at! Birjatok ki! 👌😦

2017. febr. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

2 éve vagyok távkapcsolatban, a helyzet otthon nálunk sem fényes. A barátom dolgozik, van lakása, már csak másfél év, és érettségi után költözök hozzá.



Én is csak azt tudom mondani, hogy legyél türelmes. 18 éves korodtól már nagyobb lesz a szabadságod.



17/L

2017. febr. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Igazából Májusba töltöm be a 18at, azért is mondtam, hogy valami megoldást keresek...:) Mert onnantól mehet minden, csak na:))

2017. febr. 28. 14:25
 6/9 anonim ***** válasza:

Szóval 1 éve tart és 2-3 havonta találkoztok egyszer, azaz eddig olyan 3-4 alkalommal? Azt nem nevezném még kapcsolatnak! Nem is értem, miért erőlteti bárki az ilyesmit... 17 évesen inkább még tanulj! Majd rájössz, hogy egy kapcsolat ott kezdődik, hogy rendszeresen találkoztok.


A távkapcsolat az az, mikor már 1-2 éve együtt vagytok és az egyik félnek valami miatt távol kell lennie pár hónapig. Nálatok ugye nem erről van szó. Meg ilyen fiatalon az sem kizárt, hogy a srác lazán húzogatja a közelében lévő csajokat, te meg "tartalék" vagy.

2017. febr. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Vásárolj a jüsk be !
2017. márc. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Válts sulit és legyél Kolis .
2017. jún. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Apple_original válasza:

Szerintem szedd a sátorfádat és indulás.;)

Viccet félre téve, legyél türelmes és minden jó lesz :)))))))))))))))))))

2017. dec. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!