Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 13 éves vagyok ilyenkór mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 éves vagyok ilyenkór mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
az egész úgy kezdődött hogy van egy oszt.társam ő 14! tegnap az ünnepség után elhívott mert azt mondta: "a nővéred mondani akar valamit gyere"

2017. márc. 15. 10:38
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
most nem értem, hogy én vagyok túl komolytalan, vagy mások dramatizálják túl az egészet:D azzal azért egyet értek, hogy tényleg rosszabb dolog is kisülhetett volna dologból, de ezzel most nem kell foglalkozni, mivel nem történt semmi olyan... Megértem hogy megpofoztad, szerintem én is ezt tettem volna:D ha nagyon rosszul érzed magad emiatt, írj neki /hívd fel/ holnap beszélj vele, hogy csak elég hirtelen történt mindez... nem ismerem a fiú személyiségét, így hát nem tudhatom hogy csak valamire kihasználni akar téged, vagy tényleg bejössz neki és komolyan gondolta:) mindenesetre én azt mondom hogy valahogy beszéljétek meg ezt az egészet, és akkor még akár valami jó is kisülhet a dologból, mindketten meghallgatjátok a másikat, hogy mit miért tett:) én ezt tudom ajánlani, remélem azért tudtam kicsit segíteni:)
2017. márc. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!