Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Kicsit vaciláltam, hogy ezt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Blau1999 kérdése:

Kicsit vaciláltam, hogy ezt felnőtt vagy tini párkapcsolatnak írjam ő már 18 éves és igazából felnőttként működünk a kapcsolatunkban, egészen addig amíg az osztálytársam lett. Szünetet kértem szerintetek az változtatna?

Figyelt kérdés
Túl sokat látjuk egymást muszájból egy olyan helyen ahol én folyton stresszes vagyok alapból, nincs olyan nap ami felhőtlen. Ő nem bírja a gyakori harag/dühkitöréseimet és szakítani szeretett volna velem azért mert szeret még mindig és úgy gondolja innentől már csak rosszabb lehet és nem akarja átélni azt ahogy kiszeretünk egymásból/megutáljuk egymást. Én azt mondtam szünet legyen. 2esfel honapig. Osztálytársak vagyunk minden nap látni fogjuk egymást ezek után így nehezebb lesz a távolságtartás. Arra gondoltam innentől elkezdek dolgozni magamon. Bejelemtkeztem a gyerekkori kineziológusomhoz, vettem fitness bérletet, bejelentkeztem fodrászhoz, el szeretnék menni feszültség levezetésre,erőszakmentes kommunikációra szóval minden ilyesmi. Szükség van szerintem néha a változásra egy kapcsolatban és ezt a könyvet ami már tele volt veszekedéssel meg dühvel be kellett zárni. És én nem gondolom hogy ezt kéne folytatni. Hanem teljesen újra kezdeni miután fejlesztettük kicsit önmagunkat, volt időnk. Szerintetek ez olyan hülyeség?
2017. márc. 19. 08:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem hülyeség ha ezzel 100%osan egyetértetek mindketten. Ha a párod mást akar akkor szakíts vele ,engedd hogy továbblépjen ne hitegesd.
2017. márc. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem is teljesen jó amit leírtál, viszont szerintem szakítsatok, ne csak szünet. Ez persze nem zárja ki, hogy késöbb újra együtt legyetek, de nem is korlátoz le titeket.
2017. márc. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!