Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Na és ilyenkor mi van?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na és ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés
Van egy barátom, akivel elkezdtünk járni, de én nagyon sokáig gondolkoztam rajta, hogy jó ötlet e ez egyáltalán. Aztán végül bele mentem mondván, hogy mi rossz sülhet ki belőle.Előtte Ő volt az egyik legjobb barátom. És most nem tudom, hogy mi van. Már egy ideje járunk, de rájöttem, hogy én nem nagyon érzek többet mint barátságot. Viszont nem akarok vele szakítani, mert tudom, hogy majdnem szó szerint ugyan azzal a szöveggel dobnám mint az előző barátnője, ráadásul nem állna velem többet szóba, és annak ellenére, hogy nem vagyok belé szerelmes nagyon fontos nekem. És még az osztálytársam is. Nagyon önzőnek érzem magamat és nem tudom, hogy mit tegyek. Vélemény? Vagy hasonló élmény valakinek esetleg?

2017. márc. 19. 14:36
 1/4 anonim ***** válasza:
ha nemvagy szerelmes felesleges vele lenned,meenyi időssek vagytok?
2017. márc. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
17 évesek
2017. márc. 19. 14:48
 3/4 Darklucky ***** válasza:
Szakíts vele. Semmi értelme húzni az agyát. Ha tényleg annyira jó barátok voltatok akkor meg fogja érteni és nem lesz ebből gond. Legközelebb óvatosabban azért az ilyenekkel :D
2017. márc. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Dettó. Azt a részét leszámítva hogy mi nem vagyunk legjobb barátok. De nekem is szörnyen fontos. Érzek valamit, ami nem "szerelmes" meg is valami szörnyen erős.

Én vele maradtam

2017. márc. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!