Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan kezeljem, ha a barátom,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezeljem, ha a barátom, , birtokolni, , próbál?

Figyelt kérdés

7 honapja vagyunk egyutt, es nem enged meg dolgokat, pl.: nem vehetek fel egy harisnyat az engedelye vagy tudta nelkul, mert, a mintaja hasonlit a combfixre. Ha nyalokazok masok elott, akkor is merges ram. Nem mehetek el a baratnoimmel strandra, vagy falunapra, mert felt. Nagyon feltekeny tipus.

Volt egy eset, mikor ram mozdultak, de nem tortent semmi.



2017. márc. 20. 10:38
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

Illetve nem engedi, h a legjobb fiubaratommal irjak, mert nem kedveli ot.

Nem tudom, h hogyan kezeljem, vagy hogy mit kene tennem.

Legyszi segitsetek

2017. márc. 20. 10:40
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
egy kérdés: miért vagy még együtt vele?
2017. márc. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
mond meg neki, h a szerződése azonnali hatállyal megszűnt...
2017. márc. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Azert vagyok egyutt vele, mert ezek ellenere szeretem ot, es o is engem.

Felek szakitani, mert massal lehet, nem lesz ilyen jo.

2017. márc. 20. 10:54
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

#4; Mással nem lesz ilyen jó? Mert ez jó?

Mi lesz később? Bezár a lakásba,nehogy találkozz valakivel??

Ez a féltékenység kóros. Kóros a szó szoros értelmében.

Kb.bárki mással jobb lehet ennél hidd el.

Vagy te így tervezed leélni az életed? Korlátok közt?? Mert ez csak rosszabb lesz.

2017. márc. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Minden nap amit vele töltesz , csak idopocsèklás, vele nem lehet egy életet leèlni , szerintem ezt te is látod ,ha megfogalmazódott benned ez a kérdés. Másrészt akárki más megtudja adni amit ő :D lehet nem lesz kigyúrt xd vagy hasonlók, de szeretni fog hidd el :D
2017. márc. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk úgy, hogy nem jársz olyannal, aki birtokolni próbál.

Mert ez nem szerelem. Ha szeretek valakit, akkor megbízok benne, és olyannak szeretem, amilyen.


"mert ezek ellenere szeretem ot, es o is engem"

Nem, ha szeretne, akkor nem a rabszolgájának tekintene.


"Felek szakitani, mert massal lehet, nem lesz ilyen jo."

Aha, tényleg nem lesz ilyen jó. Milyen pocsék lenne, ha netán egy olyan pasit találnál, aki mellett önmagad lehetsz, és aki megbízik benned. Tényleg nem lenne jó, igaz?


De tudod, ez megint egy tök felesleges kérdés. Te eldöntötted magadban, hogy neked ez kell, csak idejöttél egy kicsit nyafogni. Aztán persze nem fogsz tenni semmit, akkor sem, amikor eldurvul a helyzet. Majd lesz, hogy a boltba se mehetsz át az engedélye nélkül, sőt, idővel meg fogja szabni, hogy kivel beszélhetsz és kivel nem, már ha eddig nem tette ezt meg.

És ez még csak a kezdet. Nem tudom, hány éves vagy, de ha még egyetem előtt álltok, akkor könnyen lehet, hogy nem mehetsz oda tanulni, ahová szeretnél, mert ő "nem enged". Vagy nem mehetsz majd arra a munkahelyre, ahová szeretnél. És akkor arról ne is beszéljünk, hogy az ilyen könnyen erőszakhoz is folyamodhat.

De ha te tényleg ezt akarod, mert szerinted ez olyan tök jó, akkor folytasd. De ne panaszkodj, ha gyakorlatilag házi őrizetben, rettegve kell majd leélned az életedet.

2017. márc. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként #6-os válaszoló kapcsán: de, le lehet élni így egy életet. Csak azt a legnagyobb jóindulattal sem nevezném életnek.

A tágabb rokonságban pont ebben a helyzetben volt egy nőrokonunk. Ő is sajnos ezt a gondolkodásmódot követte, mint a kérdező, és össze is házasodtak. Na, azután kapott csak vérszemet a pasas. Csak olyan helyen engedte dolgozni a nőt, ahol nem dolgoznak férfiak, és egyedül még munkába se mehetett. Ha netán a nő otthon volt, a "férfi" meg elment, rázárta az ajtót, hogy nehogy el tudjon szökni, vagy nehogy valaki mással beszélni tudjon. (A telefonról is részletes híváslistát kért, mobil meg akkoriban még nem volt.) Évekig raboskodott így a nő, mire egyszer a pasas elfelejtette bezárni az ajtót, és így el tudott szökni. Persze rögvest elkezdett nyomozni, hogy hová mehetett, és meg is tudta pár nap múlva, az egyetlen szerencséje az volt a nőnek, hogy a fószer miközben minden KRESZ-szabályt megszegve száguldott a nőhöz, halálos balesetet szenvedett.

A nő ezek után persze talált magának egy hasonló jellemű, de ennyire azért nem durva pasit, akivel szintén alaposan beszabályozott körülmények között leélte az életét. Gyakorlatilag mellette is szenvedett. Most nyugdíjas a nő, 3 éve halt meg a férje, és most láttuk életében először felszabadultnak...

Igen, le lehet élni így egy életet, csak nem biztos, hogy érdemes.

2017. márc. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Mond ezt el neki és hogy ez téged zavar. Ha nem fogja vissza magát akkor kuka. Ennyi.

1 esélyt szerintem érdemel mielőtt kidobod

2017. márc. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Mással még sokkal jobb lesz szivem :D Mi az, hogy mással nem lesz ilyen jó? Hány éves vagy? :) Bár van tippem, hogy még elég fiatal
2017. márc. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!