Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szeretnék egy kapcsolatot, de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék egy kapcsolatot, de úgy érzem nem vagyok elég érett hozzá Többi lent?

Figyelt kérdés

Volt egy kapcsolatom 1 éve. Feszkós volt. Most jöttem rá, illetve érzem, hogy kellene már valaki mellém. Egyik ismerősöm be is tudna mutatni egy számomra nagyon szimpatikus lánynak. Viszont amikor elgondolom, élőben pl villamoson h mi most kajak együtt vagyunk.. És hogy most igen talizumk.

rossz érzésem van. Főleg az első taliknál érezném. Ahhoz tudnám hasonlítani, mint amikor kihívják az embert felelni. Ez a tipikus izgulás, csak folyamatosan. Viszont amikor otthon vagyok, nincs bennem ez az érzés.

Ez azt jelentheti hogy nem vagyok érett egy kapcsolatra? Elmúlik ez a "feszengés" egy idő után?


A külsőmmel nincsen gond, belül könnyen barátkozó, és jó humorú vagyok. 16/f



2017. márc. 20. 20:35
 1/2 anonim válasza:
Velem is mindig ez van. Alig merek elmenni ilyen találkozókra, mert olyan érzésem van mintha konkrétan kivégzésre mennék. Szerintem ez nem azt jelenti hogy nem vagy érett csak izgulós vagy és túlgondolod a dolgokat. 16/l
2017. márc. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem a fent leírtak nem azt jelenti, hogy nem vagy kész egy párkapcsolatra. Fiatal vagy,sokan ostorozzák a korosztályod ezért én most nem fogom. Izgulás: izgulhatsz azért, hogy tudj mindig frappánsat mondani; izgulhatsz azért, hogy hogyan fog hozzád viszonyulni; izgulhatsz azért, hogy tettszedj neki. És még rengeteg dolog miatt. Ha izgulásod ilyen formát ölt,az nem baj. Mindenki izgul amikor egy számára ismeretlen emberrel találkozik, főleg ha az "ismeretlen" ellenkező nemű, hiszen le akarod nyűgözni mind személyiségeddel, mind külső adottságaiddal. Gondold át magadban. Amiket felsoroltam nem csak egy ilyen fiatalnál "jelentkezhet". Véleményem szerint ez egészséges dolog. Mindenki "fél" az újtól!

18/L

2017. márc. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!